روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۱۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 111
  • 374
  • 1,283,036
تلاش شبانه‌روزی شهرداری منطقه ۵ برای برف‌روبی و جلوگیری از یخبندان

شهردار منطقه ۵ تبریز اظهار کرد: با آغاز بارش برف ازعملیات برف روبی و یخ زدایی درمعابرمنطقه پنج با ۲۴ دستگاه خودرو آغاز شده است.
به گزارش شهریار به نقل از روابط عمومی منطقه ۵، یعقوب هوشیار گفت: روند برف روبی و یخ زدایی تا زمانی که نیاز باشد ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: معاونت خدمات شهری واجرایی این منطقه با کلیه ماشین آلات ؛ تجهیزات و نیروی انسانی از ساعات اولیه بارش برف به برف روبی مسیرهای تردد اقدام کرده است.
شهردار منطقه ۵ خاطرنشان کرد: با هدف جلوگیری از انباشته شدن برف ویخبندان شدن درتمامی مسیرهای اصلی ، اکیپ های خدماتی در حال انجام ماموریت هستند.
هوشیار در ادامه با بیان اینکه همکاری ومشارکت شهروندان با اکیپ شهرداری در باز شدن مسیرها موثراست از تردد وسایط نقلیه در تمامی معابر این منطقه خبرداد و از تلاش شبانه روزی عوامل خدمات شهری قدردانی کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز