روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تلاش قوای سه‌گانه برای احقاق حق مالباختگان مالی

به نقل از دفتر ارتباطات مردمی نماینده تبریز، اسکو و آذرشهر، مسعود پزشکیان در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره ضرورت وجود روحیه جهادی در مدیران و مسئولان کشور اظهار کرد: اگر با تلاش و عشق به امور محوله بپردازیم قادر خواهیم بود تمام مشکلات را حل و فصل کنیم و اگر مشکلی در سر راه توسعه امروز کشور وجود دارد این مشکل از ما است چراکه موانع همواره در طول سالیان گذشته وجود داشته است ولی باوجود روحیه جهادی بسیاری از این موانع را پشت سر گذاشته‌ایم.
پزشکیان در پاسخ به سؤال دیگری درباره اینکه مجلس چه اقدامی برای مالباختگان مؤسسات مالی و اعتباری انجام داده و انجام خواهد داد، گفت: هر سه قوه برای احقاق حق مالباختگان مالی مؤسسات مالی و اعتباری در تلاش هستند و من به‌عنوان نماینده مجلس، آقای اژه‌ای به‌عنوان نماینده قوه قضائیه و آقای نهاوندیان به‌عنوان نماینده قوه مجریه با برگزاری جلساتی پیگیر این هستیم که به‌سرعت مشکل مالباختگان به‌طور کامل برطرف شود و در آینده نیز شاهد چنین اتفاقاتی در کشور نباشیم.
نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قدم اول برای حل ریشه‌ای این معضل این است که شفافیت مالی در سیستم بانکی و پولی کشور ایجاد کنیم به‌طوری که اگر قرار است پولی جابه‌جا شود مشخص باشد این پول از کجا به کجا خواهد رفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز