روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 589
  • 899
  • 1,049,006
تلاش می کنیم تراکتور تیمی سازماندهی شده باشد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی گفت: تلاش می کنیم تراکتور تیمی سازماندهی شده باشد.
به گزارش خبرنگاران علیرضا اسدی در جمع خبرنگاران گفت: تراکتور باشگاهی قدیمی است و خیلی خوشحالم که به مردم این خطه خدمت کنم و تیمی را سازماندهی کنیم که بهتر از پیش توقعات مردم را برآورده کند.
وی سپس گفت: اگر خیلی مصاحبه نمی کنم مصاحبه فردی را دوست ندارم. همین جا اعلام می کنم هر روز در خدمت خبرنگاران هستم ولی نمی توانم به تک تک خبرنگاران جواب بدهم. در فدراسیون هم اینطور بودم و کم مصاحبه می کردم.
مدیرعامل تراکتورسازی ادامه داد: خوشحالم در این مقطع بتوانم کمکی به مردم تبریز کنم. خودم هم اهل همین شهر هستم و امیدوارم با کمک یکدیگر برای این تیم کاری کنیم.
وی ادامه داد: در ۲۶ سالگی بخاطر درسم فوتبال را کنار گذاشتم و البته بخاطر جنگ هم فوتبال را کنار گذاشتم و به جبهه رفتم. به مدت ۷ سال رییس بیمارستان بودم، مسئول سازمان فوتبال راه آهن بودم و بعدهم در راه آهن مدیرعامل شدم. در پیکان با طرز تفکری که داشتم نمی توانستند طرح های من را انجام دهند.
وی گفت: از حمید درخشان و فیروز کریمی و میثاقیان می توانید سابقه من را بپرسید. در راه آهن با قلعه نویی همبازی بودم و در اکباتان هم بازی کرده ام. در تیم ملی جوانان و بزرگسالان بازی کرده ام و در ۲۶ سالگی فوتبال را کنار گذاشتم. مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد بوده ام که اندازه وزارت ورزش کار اجرایی داشت.
اسدی ابراز داشت: ساختار سازمانی تراکتورسازی یک هیئت مدیره و یک مدیره عامل و چارت سازمانی خودش را دارد و البته مالک باشگاه نقش اساسی در اموالی که به اینها سپرده دارد.
وی ادامه داد: در بخش خصوصی اینطور است که کسی را استخدام کنید تا برای شما تولید خدمت کند، باید در بخش خصوصی ارزش افزوده ایجاد کرد.
اسدی گفت: در یک ماه گذشته دو مساوی و دو برد و حذف از جان حذفی داشتیم که البته شایسته صعود بودیم. مردم خیلی دنبال ریز اتفاقات نیستند و منتظر نتیجه تحلیل ها هستند.
مدیرعامل تراکتورسازی گفت: این برای هواداران رضایتبخش نیست اما آنها باید صبوری کنند و البته این صبوری باید اول از باشگاه شروع شود. من مدیر پروازی نیستم ساعت ۹ صبح می آیم و ۱۲ شب می روم. کار بسیار زیادی باقی مانده که باید انجام شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز