روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 1,079
  • 1,097
  • 1,390,244
تلفات شبکه توزیع به زیر ۱۰ درصد کاهش می‌یابد

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: تعهد کرده‌ایم تا پایان سال ۹۵ تلفات شبکه را به زیر ۱۰ درصد برسانیم.
محمدرضا حقی‌فام در جلسه منطقه‌ای کمیته ملی کاهش تلفات در تبریز اظهار داشت: تلفات نقطه به نقطه ما حدود ۱۱ درصد است که با برنامه های مدون سعی داریم این رقم را کاهش دهیم.
وی شمال غرب را یکی از قطب‌های مصرف برق در کشور عنوان کرد و افزود: طرح جهادی کاهش تلفات یک طرح بسیار هوشمندانه است که شرکت‌های توزیع را در بحث‌های مهندسی، بهره‌برداری و خدمات مشترکان نظم می‌دهد.
حقی‌فام بحث تلفات را به دماسنج شرکت های توزیع تشبیه کرد و افزود: اگر بتوانیم تلفات شبکه های توزیع را کاهش دهیم ، یعنی توانسته‌ایم تمامی فرآیند ها را ساماندهی و تنظیم کنیم.
معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر سه شاخص کاهش تلفات، قابلیت اطمینان شبکه و قیمت تمام شده را به عنوان اصلی‌ترین شاخص های عملکرد شرکت های توزیع دانست و تاکید کرد: برای اینکه بتوانیم شرکت‌های توزیع را ارزیابی و خط دهی کنیم، باید بر اساس این شاخص حرکت کنیم.
وی ادامه داد: باید بتوانیم هر سه این شاخص‌ها را سنجش پذیر کنیم که در موضوع کاهش تلفات با طراحی داشبورد تلفاتی کشور، این امر محقق شده و در دو شاخص بعدی نیز این اتفاق خواهد افتاد.
حقی‌فام تصریح کرد: هم اکنون در دنیا سه موضوع در جهت گیری شبکه های برق مطرح است که عبارت از رویکرد های اقتصادی، کیفیت خدمات رسانی و محیط زیست می باشد.
گفتنی است، جلسه منطقه ای کمیته ملی کاهش تلفات کشور با حضور شرکت های توزیع آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، تبریز، اردبیل، زنجان و قزوین در محل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان‌شرقی برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز