روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 29
  • 654
  • 999,231
تلویزیون نیاز به « کمیته انضباطی » دارد ادامه تولید « محکومین ۲»

تهیه‌کننده فصل دوم «محکومین» با اشاره به آخرین وضعیت تولید این سریال، از ضرورت تشکیل کمیته انضباطی در تلویزیون برای رسیدگی به برخی اختلافات میان تهیه‌کننده و عوامل گفت.
بهروز مفید تهیه‌کننده سریال «محکومین۲» درباره آخرین وضعیت تولید این مجموعه که این روزها به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی در حال ضبط است، به خبرنگاران گفت: به تازگی بازیگران جدیدی به مجموعه اضافه شده‌اند و این روزها در منطقه حصارک و بزرگراه شهید ستاری کار تصویربرداری ادامه دارد.
وی درباره تصویربرداری این سریال در لوکیشن‌های مختلف اظهار کرد: به دلیل اپیزودیک بودن سریال، ما دایم در حال جایجایی هستیم و چون کار به صورت رج‌زنی پیش نمی‌رود چندین بار در طول تولید پروژه مجبوریم به یک لوکیشن برویم.
این تهیه‌کننده در بخشی دیگر درباره کمبود بودجه سریال‌ها و مشکلاتی که می‌تواند در بر داشته باشد، بیان کرد: ما سال گذشته سریال «کوبار» را به کارگردانی فریدون حسن‌پور، به تولید رساندیم که اسفندماه از شبکه دو پخش شد اما هنوز ۱۰ درصد از بودجه این سریال را نگرفته‌ام. البته مشکل بودجه نه تنها در صداوسیما بلکه در دیگر سازمان‌های کشور هم وجود دارد.
وی اظهار کرد: این مسئولیت بر عهده تهیه‌کننده است که بودجه سریال را تامین و حتی بخشی از بودجه را از خودش پرداخت کند اما برخی از بازیگران انتظار دارند تا پروژه‌ای تمام می‌شود پول خود را کامل دریافت کنند که این امکان‌پذیر نیست.
تهیه‌کننده «محکومین۲» درباره مشکلاتی که برای هر دو طرف تهیه‌کننده و بازیگر رخ می‌دهد، تصریح کرد: یک راه این است که هیاتی مثل خانه سینما یا یک فضای صنفی در صداوسیما وجود داشته باشد که نمایندگان اصناف مختلف تلویزیون در آن حضور پیدا کنند. باید یک کمیته انضباطی شکل بگیرد که توسط سازمان صداوسیما جدی گرفته شود، آن وقت این کمیته می‌تواند جلوی سواستفاده‌های دوطرفه تهیه‌کننده و عوامل را بگیرد.
مفید در پایان بیان کرد: متاسفانه ما در صداوسیما چنین کمیته‌ای نداریم تا هرکسی از وظیفه‌اش تخطی کند با او برخورد شود درحالی که چنین کمیته‌ای بسیار لازم است

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز