روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 423
  • 798
  • 1,333,922
تماشاگر هر جوری که اعتراض کند من قبول دارم باد اجازه نمی‌داد پاس بلند بدهیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: ما در دقایقی از بازی به فکر ارسال پاس‌های بلند بودیم اما باد اجازه نمی‌داد این کار را نجام دهیم.
محمد تقوی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی بعد از بازی مقابل سپیدرود در نشست خبری اظهار داشت: ما یک تفکر و فلسفه‌ای در فوتبال داریم. اگر قرار باشد این طور فوتبال بازی کنیم، باید مشکل را برطرف کنیم. اعتقاد دارم مصدومیت دژاگه هم تاثیر گذاشت و او مهم‌ترین بازیکن ما بود. بهانه نمی‌آورم اما مصدومیت او در روند تیم تاثیر گذاشت.
وی ادامه داد: من برای علی کریمی احترام قائل هستم. او بازیکن مورد علاقه من است و به او به خاطر تیمی که دارد تبریک می‌گویم. بازی مقابل چنین تیم‌هایی سخت است. وقتی به فلسفه‌ای اعتقاد دارم باید به آن بچسبم اما گاهی نتیجه نمی‌دهد و ما هم مجبور شدیم تغییر سیستم دهیم که تا حدودی کمک کرد.
تقوی یادآور شد: امروز بهترین راه پاس‌های بلند بود اما باد هم نمی‌گذاشت. ما از رساندن توپ از دفاع به حمله مشکل داشتیم. وقتی به آنتونی پاس داده می‌شود در شرایط عادی او می‌تواند توپ را به گل تبدیل کند امروز از او پرسیدم چرا این کار را نکرد که گفت توپ از من فاصله می‌گرفت. این به خاطر شرایط جوی است. باید راه حل مناسبی پیدا می‌کردیم که امروز پیدا شد. تقوی درباره اضافه شدن اخباری در نیم فصل دوم، اظهار داشت: نمی‌دانم چنین چیزی را نشنیده‌ام.
سرمربی تراکتورسازی درباره اینکه شرایط برخی از بازیکنانش برای بازی مشخص نبود، عنوان کرد: درباره نقی‌زاده هم امروز دکتر اجازه بازی نداد.
وی با اشاره به اینکه بازیکنان خوبی دارد، خاطرنشان کرد: تا زمانی که من هستم بازیکنان بهترین بازیکنان ایران و آسیا هستند. من از این عصبانی بودم که آنها باید بازی را کنترل می‌کردند.
تقوی درباره داوری این بازی، تصریح کرد: من هیچ وقت از داوری ایراد نمی‌گیرم اما از او انتظار داریم جای‌گیری درستی داشته باشد. انتظار داریم در بازی تاثیرگذار نباشد. توپ یکی از بازیکنان ما به او خورد و در نتیجه حریف صاحب موقعیت شد. در اینجا آیا بازیکن من مقصر است؟ کاری به تصمیمات داوری ندارم. اگر پنالتی نگرفته حتما پنالتی نبوده اما داوری در این سطح باید جای‌گیری درستی داشته باشد. وقتی داوری در این سطح از بازی چنین تاثیری می‌گذارد خیلی ناراحت‌کننده است. من از بازیکنانم انتظار دارم اما در اینجا انتقاد نمی‌کنم. از داور هم انتظار داریم جای‌گیری مناسبی داشته باشد و داوری که چنین اشتباهاتی دارد، نباید در این سطح از فوتبال باشد.
سرمربی تراکتورسازی درباره هواداران این تیم، خاطرنشان کرد: تماشاگر در هر سطحی فقط برد می‌خواهد. اگر نبریم مدیون آنها می‌شویم. ناراحتم از اینکه تماشاگر می‌آید و ما گل می‌خوریم. من مقصر هستم. تماشاگر هر جوری که اعتراض کند من قبول دارم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز