روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 650
  • 1,001
  • 1,356,989
تمامی کیوسک های مطبوعاتی تبریز شناسنامه دار می شوند

سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهرداری تبریز در راستای ساماندهی و نظارت بر نحوه فعالیت کیوسک های مطبوعاتی تمامی کیوسک های فروش مطبوعات را شناسنامه دار می کند.
به گزارش شهریار، در راستای ساماندهی کیوسک های مطبوعاتی سطح شهر از هفته گذشته بازدید میدانی جمعی از کارشناسان و مدیران سازمان از این کیوسک ها آغاز شده است.
در راستای ساماندهی و نظارت بر کیوسک های مطبوعاتی سطح شهر و بر اساس اهداف برنامه ریزی شده به منظور یکسان سازی و استقرار سازه های جدید ، متحدالشکل ، دارای جاذبه های بصری و در شأن تبریز شناسنامه دار کردن کیوسک ها و نورپردازی از سوی معاونت بازرگانی و بهره برداری سازمان و مدیریت کیوسک انجام شده است.
در طول بازدید میدانی جمعی از کارشناسان و مدیران سازمان میادین از کیوسک های مطبوعاتی مقرر گردید طی دو مرحله، اقدامات لازم در راستای ایجاد جاذبهای بصری، نورپردازی و یکسان سازی کیوسک های مطبوعاتی صورت پذیرد.
در این راستا با شناسایی و عقد قرارداد با پیمانکار مشارکت کننده ، اقدامات لازم و مذکور در حال اجرایی شدن می باشد و مقرر گردید تا سه ماهه اول سال ۹۶ تعداد ۱۲۷ سازه جدید استقرار و تعویض گردد. کههمچنین همزمان با استقرار سازه های جدید ، نورپردازی سازه ها در راستای تلطیف و زیباسازی محیط شهری در آستانه تبریز ۲۰۱۸ صورت خواهد پذیرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز