روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 705
  • 779
  • 1,330,217
تمام تلاشمان ‌‌ارائه خدمات بیشتر ‌به ایثارگران است‌

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه تمام تلاشمان را در جهت ارائه خدمات هر چه بیشتر ‌به ایثارگران عزیز به کار خواهیم گرفت، گفت: عزت، اقتدار و امنیت را مدیون ایثارگران هستیم.
به گزارش از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ امیر حاتمی در نشست با اعضای فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی ‌با قدردانی از رأی اعتماد قاطع و ارزشمند نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ اظهار داشت: رای اعتماد بالای نمایندگان محترم، پشتوانه ارزشمندی برای ادای تکلیف و پیشبرد اهداف‌ و برنامه‌های وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است.
وی تاکید کرد: این رأی اعتماد قاطع نشان از حمایت نمایندگان ملت ایران ‌‌از تقویت بنیه دفاعی و قدرت بازدارندگی جمهوری ‌اسلامی است.‌
وی در بخش دیگری از سخنان خود فراکسیون ایثارگران را خانه خود دانست و ‌‌افزود: ما این فراکسیون را متعلق به ‌خودمان می‌دانیم و تمام تلاشمان را در جهت ارائه خدمات هر چه بیشتر ‌به ایثارگران عزیز به کار خواهیم گرفت.
امیر سرتیپ حاتمی تاکید کرد: در آینده نزدیک با استمرار این‌گونه جلسات، از ظرفیت فراکسیون ایثارگران و وزارت دفاع‌ جهت تعامل هر چه بیشتر برای رسیدگی به ‌ایثارگران بهره خواهیم گرفت.
وی با بیان اینکه همواره باید قدردان ‌مجاهدت، جانفشانی و از‌خودگذشتگی ایثارگران عزیز باشیم، ‌تصریح کرد: معتقدیم که عزت، اقتدار و امنیت امروز ایران اسلامی را مدیون ایثارگران، رزمندگان، آزادگان، جانبازان و همه آنهایی که خودشان را وقف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده‌اند هستیم.
در این نشست اعضای فراکسیون ایثارگران با تقدیر از رئیس جمهور بابت انتخاب امیر سرتیپ حاتمی به عنوان وزیر دفاع، و تبریک کسب بالاترین رای اعتماد از سوی مجلس شورای اسلامی، ‌حمایت همه‌جانبه خود را از برنامه‌های کلان وزارت دفاع اعلام کردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز