روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 322
  • 1,569
  • 1,020,771
تمام قطری‌ها می‌خواهند ما با جــواز صعود از تهران برگردیم

پدرو میشل، بازیکن تیم السد قطر از رویای خود برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی برگشت برابر پرسپولیس گفت.
پدرو میشل درباره بازی برگشت تیم السد دوحه برابر پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس به روزنامه استاد الدوحه قطر گفت: هدف فعلی ما یک چیز و آن‌هم پیروزی بر پرسپولیس است. ما در تمام طول ۹۰ دقیقه این بازی باید خودمان را برای رسیدن به آینده بزرگ اثبات کنیم زیرا اندیشه بسیاری از هواداران با ماست. به ثمر رسیدن یک گل تمام شرایط این بازی را تغییر می‌دهد و بازیکنان السد قادر هستند چالش بزرگ بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا را به سود خود تمام کنند.
بازیکن تیم السد ادامه داد: ما در حال حاضر به لیگ ستارگان قطر فکر نمی‌کنیم و تمام تمرکز ما معطوف بازی با پرسپولیس شده است. به این فکر می‌کنیم که چگونه راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شویم. این یک رقابت مهم برای السد و تمامی بازیکنان است. صعود به فینال برای این باشگاه بزرگ و بازیکنانش یک رکورد است و برای رسیدن به آن تمرکز و تلاش می‌کنیم. السد تیم خوبی است و می‌دانیم پرسپولیس هم تیم قدرتمندی محسوب می‌شود. آماده این رقابت می‌شویم و این فقط یک حرف نیست. توانمندی‌های لازم را در بازیکنان السد می‌بینم.
پدرو میشل افزود: اعتماد هواداران السد باعث می‌‌شود تا در بازی برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا در زمین پرسپولیس انگیزه مضاعفی داشته باشیم. می‌دانم که تمامی هواداران فوتبال قطر از السد حمایت می‌کنند و می‌خواهند ما با جواز صعود از تهران بازگردیم. ما به عنوان بازیکنان السد برای رسیدن به آن مبارزه خواهیم کرد. السد دارای بازیکنان خوبی است و همه روی روحیه مبارزه السد تکیه می‌کنیم. چالش و رقابت اصلی ما در حال حاضر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا است. کادر فنی و هواداران تیم فوتبال السد به دنبال این هدف هستند.
تیم السد در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا یک بر صفر برابر پرسپولیس شکست را پذیرا شد. بازی برگشت نیز ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه اول آبان در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز