روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 478
  • 746
  • 1,351,234
تمدید قرارداد بازیکنان تراکتور بلامانع است

معاون حقوقی باشگاه تراکتورسازی اعلام کرد مشکلی برای تمدید قرارداد بازیکنان این تیم در پایان فصل وجود ندارد. در روزهای گذشته حرف و حدیث های زیادی درباره محرومیت تراکتورسازی از نقل و انتقالات شنیده شده است. یکی از مواردی که مورد ابهام قرار گرفته، بحث تمدید یا عدم تمدید قرارداد بازیکنان کنونی است. در این باره برخی کارشناسان بر این باورند که تمدید قرارداد امکان پذیر نیست و برخی دیگر نیز نظر مخالفی دارند.آرش نجفی، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در این باره میگوید: «در نامه ای که به محرومیت تراکتور از نقل و انتقالات می پردازد صراحتا از کلمه “new player” استفاده شده، یعنی بازیکنی که به تازگی بخواهد با تراکتور قرارداد امضا کند. این کلمه از نظر ادبی و تفسیر حقوقی فقط یک معنی می‌تواند داشته و اینکه ما از ترنسفر بازیکن محروم هستیم، نه تمدید قرارداد با بازیکنانی که در حال حاضر برای تراکتور بازی می کنند.»بی تردید برای ثبت قرارداد جدید بازیکنان کنونی هم فدراسیون فوتبال باید نظر نهایی را ارائه کند. شاید بهتر باشد در این باره تراکتوریها از فیفا استعلام کنند تا مشکلات بعدی گریبانشان را نگیرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز