روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 757
  • 857
  • 1,394,050
تمرکزشورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بر انتخابات شورای های شهر و روستا

نماینده مردم اردکان در مجلس خبرداد:

تمرکزشورای سیاستگذاری اصلاح طلبان بر انتخابات شورای های شهر و روستا

تهران- ایرنا- نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان اکنون بر انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا متمرکز شده است چراکه باگرم شدن آن تنور انتخابات ریاست جمهوری داغ می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، محمدرضا تابش روز یکشنبه در حاشیه مراسم سومین روز درگذشت مرحومه مرضیه حدیدچی دباغ در گفت و گو با خبرنگاران درباره نشست شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان افزود: ۴۵ نفر عضو این شورا هستند که سه نفر از آنها از فراکسیون امید انتخاب شده اند.
وی گفت: در شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان کمیته های امور استان ها، تعامل با شخصیت ها و راهبردی و تدوین استراتژی تشکیل شد که از فردا (دوشنبه) سازماندهی و خط مشی کاری خود را مشخص خواهند کرد.
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: فعالیت این شورا روی انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و شورای اسلامی شهر و روستا متمرکز می شود و راهبرد اصلی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ملی و منطقه ای است.
نماینده مردم اردکان گفت: گرایش این شورا به سمت جوانان، متخصان و زنان است.
تابش درباره اینکه اصلاح‌طلبان هنوز وارد مصادیق نشده اند، اظهار داشت: ما باید راهبردی تدوین کنیم که مردم برای انتخاب نمایندگان شایسته به ملاک هایی دست یابند که وجدانشان آرام گیرد.
وی ادامه داد: انتخابات شوراها انتخاباتی منطقه‌ای است که اگر بتوانیم آن را پرشور کنیم، به طور یقین انتخابات ریاست جمهوری هم گرم می شود؛ از این رو اکنون بر شوراها متمرکز شده ایم.
نماینده مردم اردکان در مجلس درباره اینکه گزینه شما برای انتخابات ریاست جمهوری حسن روحانی است؟ گفت: اکنون گزینه ما آقای دکتر روحانی است زیرا عملکرد وی در سیاست‌ داخلی و خارجی قابل قبول بوده است.
تابش گفت: برخی توقعات و انتظارات وجود دارد که شاید در ید قدرت وی نبوده است، اما ممکن است وقتی وارد مصادیق شویم، گزینه‌های دیگری نیز مطرح شود.
مراسم ختم بانو دباغ امروز در مسجد جامع شهرک غرب تهران با حضور شخصیت‌های سیاسی و فرهنگی برگزار شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز