روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 643
  • 773
  • 1,386,876
تمرکز بر راه‌حل سیاسی تنها راه حل بحران سوریه است

دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل گفت: تمرکز بر راه‌حل سیاسی تنها راه حل بحران سوریه است و کمک‌های نظامی و مالی برخی کنشگران منطقه به گروه‌های تروریستی در سوریه به وخیم‌تر شدن اوضاع در این کشور و منطقه منجر شده است.
بنیاد حسین اف سفیر جمهوری آذربایجان در تهران با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل دیدار و گفت وگو کرد.
امیرعبداللهیان در این دیدار با تأکید بر اهیمت نقش مجالس در توسعه و گسترش مراودات میان دو کشور گفت: مجالس دو کشور می‌توانند به عنوان حامی و تسهیل کننده مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی فیمابین نقش بارزی را ایفا نمایند.
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل برقراری ثبات و امنیت در منطقه را از اصول سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران دانست و افزود: تداوم گفت‌وگوها و رایزنی‌های پارلمانی در مجامع منطقه‌ای و بین‌المللی با جمهوری آذربایجان و دیگر کشورها منطقه می‌تواند به تثبیت آرامش و امنیت در منطقه کمک فراوانی نماید.
وی خاطر نشان کرد: تحولات منطقه به سمتی در حال حرکت است که باید کشورهای منطقه واقعیات را در نظر داشته باشند.
امیرعبداللهیان با اشاره به بحران سوریه تصریح کرد: تمرکز بر راه‌حل سیاسی تنها راه حل بحران سوریه می‌باشد و کمک‌های نظامی و مالی برخی کنشگران منطقه به گروه‌های تروریستی در سوریه به وخیم‌تر شدن اوضاع در این کشور و منطقه منجر گشته است.
دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در پایان بر توسعه و گسترش همکاری‌های اقتصادی و تجاری و اجرایی شدن پروژه‌های مشترک فیمابین تأکید کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز