روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 42
  • 969
  • 1,384,318
تنفس جدید در شریان های فضای سبز منطقه ۱

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱ کلانشهر تبریز، دلدار مدیر فضای سبز منطقه از تلاشهای گسترده این مدیریت در جهت ایجاد تنفس جدید در شریانهای فضای سبز منطقه خبر داد.
براساس این گزارش دلدار اعلام نمود: اقدامات وسیع و زیر بنائی ویژه ای در سطح حوزۀ این منطقه در راستای حفظ و احیاء فضاهای سبز بعمل آمده که باعث ایجاد روح جدید و تنفس در شریان های آن شده است.
مدیر فضای سبز منطقه یک گفت: چمن زنی ، دفع علفهای هرز، ترمیم تشتک و بانکت در خیابان گلکار ، کاشت نهال در خیابان ترافیک، ترمیم در ناحیه ولیعصر چاله کنی در باباطاهر جهت کاشت ژونی پروس، هرس شاخه خشک و کف بر خیابانهای نظامی و فروغی و … از جمله عملیات اجرائی این حوزه در سطح منطقه می باشد که همچنان تداوم خواهد داشت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز