روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 174
  • 843
  • 1,352,647
تنوع اقوام یک فرصت برای ایران است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه تنوع اقوام از موضوعاتی است که برای ایران یک فرصت محسوب می شود، گفت: این تنوع قومی رنگین کمانی را برای کشور تشکیل داده است.
به گزارش خبرنگاران سید عباس صالحی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرصت همزیستی اقوام مختلف در خوزستان باید کمک کند تا ایران زیباتر دیده شود.
وی ادامه داد: در خوزستان اقوام مختلف عرب، لر، بختیاری و … در کنار هم زندگی می‌کنند که سابقه و سنت تاریخی هرکدام از این اقوام در این منطقه فرصت ملی برای ایران زمین است.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: فرصت های بومی ما در هر یک از این حوزه ها فرصت های و ظرفیت های قابل توجه و ذخیره ای هستند که به اندازه طلای سیاه ارزشمندند و می توانند فضا را برای محیط بیرونی ما جلب کنند.
صالحی خاطرنشان کرد: وقتی تک تک اقوام فرصت ارتباطی در محیط پیرامونی ایجاد و با فرهنگ ها و هنرهای مختلف خود در دنیا حضور پیدا می کنند یا دیگران در ایران فضای آنها را می بینند احساس می کنند ایران زیبا است.
وی با اشاره به حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از شبکه های فضای مجازی بومی گفت: اگر به فضای بومی در هر حوزه ای متکی باشیم به پویایی آن صنعت کمک کرده ایم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز