روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 214
  • 814
  • 1,335,950
تهیه لیست ۴۸نفره ازنامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری

دبیراول و سخنگوی ستاد انتخابات ریاست جمهوری جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت ازتهیه یک لیست ۴۸ نفره از تمام کسانی که تاکنون برای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از طیف های مختلف اعلام آمادگی کردند و یا از آنها برای حضور در انتخابات دعوت شده خبر داد.
سیدمحمدمیرباقری با بیان اینکه دکترروحانی جزو این لیست ۴۸ نفره است، افزود:‌ این مجموع شامل سه طیف است؛ یک طیف کسانی هستند که کارتبلیغاتی می کنند، طیف دیگری همان هایی هستند که جریان های مختلف از آنها خواسته اند وارد صحنه شوند و یک طیف دیگر اشخاصی هستند که جبهه معتقد است اگربیایند به نفع کشور است.
وی ادامه داد: این تعداد تا دو هفته آینده به ۱۵ تا ۲۰نفر میرسد و در گام بعدی با حضوراعضای کلی جبهه برنامه ای کلی برای آنها درنظر می گیریم و نهایتا این تعداد به ۵ گزینه میرسد و به دنبال فراهم شدن شرایط رقابت از اوایل اردیبهشت ماه، چهار نفر به نفع گزینه اصلی کنار می روند. سخنگوی ستاد انتخابات ریاست جمهوری جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با بیان اینکه شعار اصلی جبهه، برنامه سالاری است و براین نظر است که با برنامه سالاری می شود کشور را نجات داد، گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید توانایی این را داشته باشد که برنامه کلانی که ما طراحی کرده ایم را عملیاتی کنند.براساس هدف کلی و کلان، جبهه رفاه بیشتر نگاه اقتصادی دارد و معتقد است باید دولت عزت و رفاه سر کار بیاید و بتواند اقتصاد و معیشت جامعه را مطلوب تر و قابل قبول تر کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز