روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۱
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 775
  • 779
  • 1,330,287
تهیه و راه اندازی نرم افزار اندرویدی «کیلووات شمار» در شرکت توزیع نیروی برق تبریز

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تهیه و راه اندازی نرم افزار اندرویدی «کیلووات شمار» در این شرکت برای نخستین بار در کشور خبر داد.
عادل کاظمی، تشریح کرد: این نرم افزار نسخه مشابهی نداشته و به عنوان یک نوآوری در بخش خدمات مشترکین مورد استفاده قرار گرفته است.
وی گفت: نرم افزار کیلووات شمار، توسط کارشناسان این شرکت، طراحی شده و تست نسخه دیماندی این نرم افزار به پایان رسیده است.
وی در خصوص نرم افزار کیلووات شمار اظهار داشت: به دلیل استقبال همکاران از نسخه آمپری نرم افزار که با نام آمپریال برای استفاده همکاران و متقاضیان طراحی گردیده بود، بر آن شدیم تا نرم افزاری با همان کارایی برای محاسبه هزینه برقراری انشعابات دیماندی نیز تهیه نماییم.
وی اظهار داشت: از جمله ویژگی های این نرم افزار محاسبه هزینه برقراری انشعابات دیماندی (اولیه و ثانویه)، ارسال نتیجه محاسبات از طریق پیامک و تبدیل واحد اسب بخار به واحد کیلووات، تبدیل آمپر به کیلووات و امکان مشاهده آخرین بخشنامه ها و دستورالعمل‎های شرکت توانیر در صورت اتصال به اینترنت می باشد.
گفتنی است با استفاده از این نرم افزار امکان محاسبه سریع هزینه برقراری انشعابات دیماندی که محاسبه آن در گذشته با استفاده از فرمول های خاص انجام می گرفته و زمانبر بود در کمترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد.
شایان ذکر است نسخه آمپری نرم افزار در سال ۱۳۹۵ به عنوان یکی از نوآوری های شرکت توزیع نیروی برق تبریز در نمایشگاه پژوهشگاه نیرو در تهران ارائه گردیده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز