روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 67
  • 384
  • 1,279,984
توافقنامه همکاری میان ایران و مرکز بهره وری کره جنوبی امضا شد

رییس سازمان ملی بهره وری ایران اعلام کرد:تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان ملی بهره وری ایران و مرکز بهره وری کره جنوبی در یکی از دوره های سازمان بهره وری آسیایی امضا شد.
«رویا طباطبایی یزدی» گفت: براساس این تفاهم نامه، دو طرف همکاری نزدیکتر برای منافع دو جانبه جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی خواستار شدند.
به گفته این مقام مسئول، دو طرف همچنین به منظور تقویت روابط همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و کره جنوبی برای کمک به ارتقای بهره ‌وری در زمینه‌ های مختلف از طریق تبادل و همکاری دو جانبه میان شرکت‌ ها، عاملان بهره‌وری، مراکز و نهادهای دولتی گام برمی‌دارند.وی تصریح کرد: تفاهم نامه هفت بندی بین دو طرف، به طورمشترک برای ارتقا و ترویج انواع تکنیک ‌های بهره ‌وری تنظیم شده؛ به طوری که بهبود بهره ‌وری و نوآوری به گونه‌ای عملگرایانه در هر دو کشور به واقعیت بپیوندد.
طباطبایی افزود: همچنین دو طرف برای تسهیل تبادل دانش، تکنیک، تخصص و برنامه های آموزشی به منظور بهبود بهره‌ وری و نوآوری در صنایع و شرکت ‌ها تلاش خواهند کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز