روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 2
  • بازدید امروز: 514
  • بازدید دیروز: 1,548
  • کل بازدید ها: 877,343
توجه به ظرفیت کارآفرینی دانشگاه ها برای اشتغالزایی

مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: ظرفیت های بالای کارآفرینی در دانشگاه های استان باید برای توسعه اشتغال و بازار کار مورد توجه قرار گیرد.
یونس طاهری در مراسم آغاز بکار گردهمایی سه روزه کارآفرینی و دانشگاه کارآفرین در دانشگاه تبریز، ضمن تقدیر و قدردانی از برگزار کنندگان این نشست گفت: در این استان در سال های اخیر کانونی تحت عنوان کارآفرینی تشکیل شده که در راس آنها استاندار قرار داشته و نمایندگانی نیز از دیگر نهادها و دستگاه ها از جمله دانشگاه تبریز حضور دارد.
یونس طاهری افزود: در حال حاضر در دانشگاه های استان ظرفیت های بالایی در حوزه کارآفرینی وجود دارد که باید از این پتانسیل ها برای توسعه اشتغال و بازار کار بهره مند شد.
مدیر کار آفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و امور اجتماعی آذربایجان شرقی یادآور شد: کانون کارآفرینی استان، کانون اتاق فکر و کمیته های تخصصی با حضور اساتید و محققان دانشگاه شکل گرفته که برای رسیدن به مسیر درست در حوزه کارآفرینی، استفاده از ایده ها و طرح های دانشگاه ها و آسیب شناسی آنها ضروری است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز