روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 453
  • 721
  • 1,335,375
توجه و حمایت ویژه دولت و مجلس از توسعه سیستم حمل و نقل ریلی

معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل شرکت راه آهن، از برنامه پنجساله ششم توسعه کشور به عنوان گام بلند در مسیر تحول راه آهن خبر داد.
«سعید رسولی» ضمن اعلام این مطلب گفت: راه آهن در عمر ۹۰ ساله خود، خدمات و امکانات زیادی به مردم ارایه کرده است.اکنون راه آهن در مسیر تحول بزرگی قرار گرفته و این تحول با راه اندازی قطارهای سریع السیر و افزایش ظرفیت با سرعت در حال اجراست و این مهم به تغییر چهره راه آهن منجر خواهد شد.به گفته رسولی، مدرن سازی ایستگاه ها و ارایه خدمات مطلوب به مردم از جمله اقدام ها در دستور کار راه آهن در این زمینه است.
معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل و نقل راه آهن با تاکید بر توجه به منابع انسانی و سرمایه گذاری ویژه در این بخش یادآور شد: نیروی انسانی سرمایه بزرگ هر سازمان از جمله راه آهن است.
وی با تاکید بر اینکه باید تلاش شود تا مشتری مداری در راس برنامه ها قرار گیرد، گفت: بهره گیری از نگاه نو و خلاقانه می تواند در تحقق اهداف پیش بینی شده و حمل بار بیشتر و جذب مسافر اثربخش باشد.
محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه به تازگی در استان کرمانشاه گسترش حمل و نقل ریلی را یکی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید در برنامه ششم توسعه عنوان کرد. وی گفته بود، این اولویت در راستای ادامه اقدامات صورت گرفته برای توسعه حمل و نقل ریلی در سه سال اخیر است که توجه بسیار خوبی به این بخش شده است.
به گفته نوبخت، در دولت یازدهم تاکنون ۷۰۰ کیلومتر از راه آهن فرسوده که قبلا به بهره برداری رسیده بود، تعویض و یک هزار کیلومتر نیز بهسازی شده، ضمن این که در همین دولت یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر نیز به ناوگان حمل و نقل ریلی کشور افزوده شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز