روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۲/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 218
  • 1,374
  • 1,023,637
توزیع اقلام و کالاهای احتکاری در سطح استان

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت: طی چند روز گذشته توزیع اقلام و کالاهای توقیفی به ظن احتکار با همکاری اتاق اصناف و فروشگاه های زنجیره ای فعال در سطح استان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی، حسین نجاتی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، اظهار کرد: اقلامی نظیر برنج، میلگرد و شکر بر اساس نرخ تعیین شده از سوی سازمان حمایت در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.
وی ادامه داد: بر این اساس فروشگاه های زنجیره ای رفاه، اتکا، اسکان، فرهنگیان، کارکنان دولت و سپه آماده توزیع این اقلام هستند و در عین حال از حضور دیگر فروشگاه های زنجیره ای معتبر هم برای امر توزیع استقبال می‌کنیم.
حسین نجاتی اظهار داشت: ۵۸۰۰ تن میلگرد به پروژه های عمرانی تخصیص داده شده و همچنان ادامه دارد و همچنین ۳۲ تن شکر و ۳۱۰ تن برنج در فروشگاه های یادشده توزیع شده و این روند در حال ادامه است.
نجاتی گفت: از این پس تخصیص کالا به فروشگاه مورد نظر بازرسان سازمان جهت حسن انجام کار در محل حاضر و نظارت دقیق بر نحوه توزیع اقلام یاد شده خواهند داشت.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بار دیگر تاکید کرد: کلیه اقلام وارداتی با نرخ ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی مشمول قیمت‌گذاری و توزیع در شبکه توزیع است.
نجاتی اضافه کرد: در همین راستا ۲۵۰۰ تن ذرت دامی جهت کاهش قیمت تمام شده محصولات دامی در حال توزیع است.
وی همچنین از توزیع ۱۰۷ تن کاغذ رول توسط اتحادیه مربوطه در صنایع مقوا سازی و جعبه سازی خبر داد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز