روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
توزیع بیش از ۲۲ هزار تن آسفالت توسط شهرداری منطقه ۴ تبریز

شهردار منطقه ۴ تبریز از توزیع بیش از ۲۲ هزار تن آسفالت در معبر اصلی و فرعی این منطقه خبر داد.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، اکبر امجدی با تاکید بر تداوم لکه گیری خیابان ها و معابر همزمان با آسفالت ریزی اساسی، اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده جهت ساماندهی وضعیت آسفالت سطح حوزه و روان سازی ترافیک، شهرداری منطقه ۴ اقدامات خود را نسبت به این برنامه ها آغاز نموده و عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری هم اکنون در نقاط مختلف از سطح حوزه در حال اجراست.
شهردار منطقه ۴ با بیان این که رعایت استانداردها و کیفیت آسفالت در سطح معابر می‌ تواند تاثیر خوبی در ایجاد شهری ایده آل داشته باشد، افزود: عملیات گسترده آسفالت ریزی و لکه گیری اصولی معابر شهر با در نظر گرفتن زیرسازی های اساسی و کیفیت استاندارد با تمام امکانات و تجهیزات انجام می گیرد.
امجدی اظهار داشت: اقدامات گسترده بهسازی آسفالت در مسیرهای اصلی و فرعی از قبیل بلوار آذربایجان، خیابان راه آهن، خیابان ستارخان، حیدرآباد، حجتی، قدس، بهار، شریعتی جنوبی، چایکنار و سایر معابر سطح حوزه پس از کاترزنی و زیرسازی های لازم اجرا شده است.
وی هدف از بهسازی آسفالت معابر شهری را تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه و عابرین، رسیدن به استانداردهای مطلوب شهری و نیز افزایش رضایت مندی مردم دانست و عنوان کرد: تلاش شده تا با بهبود وضعیت معابر و خیابان های نقاط مختلف منطقه، میزان رضایت مندی مردم از عملکرد شهرداری افزایش پیدا کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز