روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 470
  • 582
  • 997,213
توزیع عادلانه خدمات در مناطق اولویت شهرداری تبریز

۶ طرح عمرانی در حوزه شهرداری منطقه یک کلانشهر تبریز با هزینه کرد ۶۰ میلیارد ریال بهره برداری شد.
ساختمان آتش نشانی در یکهزار متر مربع عرصه و ۹۰۰ متر مربع زیر بنا با هزینه ۴۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای اجرا و تملک از جمله این طرح ها بود.
زمین ورزشی چمن مصنوعی در محله احمد آباد در مساحت ۴۵۰ متر مربع با ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، فاز یک پیاده رو سازی بلوار ایده لو در ۳ هزار متر مربع با ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، دیوار سنگی آخر کوی شهدا به طول ۲۵۰ متر مربع با هزینه ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، پله گذاری در مناطق کم برخوردار به طول ۳ کیلومتر به مبلغ ۴ میلیارد ریال و لوله گذاری آب به طول ۸ کیلومتر با هزینه ۵ میلیارد ریال دیگر طرح های افتتاح شده است.
امروز همچنین کلنگ احداث پارک محله ای واقع در خیابان هفت تیر تبریز به متراژ تقریبی ۶ هزار متر مربع با پیش بینی هزینه ۱۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.
ایرج شهین باهر شهردار تبریز در مراسم افتتاح این طرح ها با اشاره به تلاش مدیریت شهری برای توزیع عادلانه خدمات، نگاه ویژه به مناطق کم برخوردار و حاشیه نشین را از سیاست های راهبردی شهرداری تبریز بیان کرد.
ایرج شهین باهر گفت: توجه به ایجاد زیرساخت‌ها اولویت شهرداری تبریز است.
وی تاکید کرد: علاقه‌ای به انجام پروژه‌ها و کارهای ویترینی نداریم و تلاش می‌کنیم زیرساخت‌ها در مناطق مختلف و بخصوص حاشیه شهر ایجاد شود.
شهردار تبریز با تأکید بر توزیع عادلانه خدمات در مناطق مختلف این کلان‌شهر گفت: توجه ویژه‌ای به مناطق محروم و حاشیه‌نشین تبریز داریم.
وی سپس در خصوص زمین چمن مصنوعی محله احمدآباد گفت: این پروژه که به بهره‌برداری رسید به‌صورت رایگان در اختیار نوجوانان و جوانان منطقه قرار می‌گیرد.
شهردار تبریز در خصوص افتتاح ساختمان آتش‌نشانی گلکار گفت: امنیت مهم‌ترین موضوع است و این ایستگاه آتش‌نشانی یکی از ضرورت‌های منطقه یک بود که مورد بهره‌برداری رسید.
وی گفت: ۲۲ ایستگاه آتش‌نشانی تاکنون در تبریز به بهره‌برداری رسیده است که با افتتاح ایستگاه آتش‌نشانی در گلکار فضای منطقه ایمن‌تر می‌شود.
شهین باهر گفت: امسال ۱۰ پارک محله‌ای در تبریز به بهره‌برداری رسیده است و در آینده نیز شاهد افتتاح دیگر پارک‌ها خواهیم بود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز