روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
توزیع عادلانه پروژه‌ها و توسعه همه‌جانبه در شهرداری منطقه ۴

شهردار منطقه ۴ گفت: رویکرد شهرداری منطقه ۴ بر مبنای توزیع عادلانه پروژه های عمرانی و خدماتی در سطح محله های مختلف و توسعه همه جانبه منطقه است و مقتدرانه در این راه قدم برداشته می شود.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۴ تبریز، امجدی با بیان این مطلب، افزود: پروژه های عمرانی و خدماتی در کلیه نقاط منطقه و در سطح همه محله ها به صورت غیرمتمرکز اجرا شده و سعی می شود که در هر محله بر حسب نیاز و انتظارات مردم کار انجام شود.
وی با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی در پروژه های شهرداری منطقه ۴ همواره مورد توجه قرار گرفته است، گفت: پروژه تقاطع های غیرهمسطح میدان آذربایجان به عنوان یکی از طرح هایی است که با کمک نیروهای فنی، خدوم و پتانسیل شهرداری منطقه ۴ در حال اجرا می باشد و فاز نخست آن این ماه به بهره برداری می رسد.
شهردار منطقه ۴ با بیان اینکه احداث پارک های محله ای و توسعه فضای سبز به عنوان یکی از نیازهای اصلی شهروندان، در هفت ماه گذشته مورد توجه جدی قرار گرفت، گفت: حدود ۳۱۰ هزار نفر مردمی که بافت جمعیتی منطقه را تشکیل می دهند در کنار سایر شهروندان، با بهره برداری از هفت پارک محله ای جدید در آینده ای نزدیک، خواهند توانست با حضور در این مجموعه ها اوقات فراغت خود را سپری کنند.
اکبر امجدی با بیان اینکه اقدامات خیلی خوبی در راستای توسعه ورزش و تفریح جوانان صورت گرفته است، افزود: احداث ورزشگاه ۵ هزار نفری شهید قویدل و مجموعه استخر ستارخان از جمله اماکن ورزشی است که هر دو در مناطق کم برخوردار در حال احداث می باشد.
وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته و توافقات انجام یافته در راستای آزادسازی املاک موجود در مسیر طرح های مصوب مسیرگشایی افزود: طرح مسیرگشایی حجتی به چایکنار یکی از پروژه هایی است که با جدیت پیگیری می شود.
شهردار منطقه ۴ به سایر اقدامات عمرانی و خدماتی منطقه پرداخت و گفت: توزیع بیش از ۲۳ هزار تن آسفالت، اجرای پروژه عظیم ساماندهی مهرانرود، احداث ایستگاه آتش نشانی بلوار شهیدان ذاکر، تکمیل و احداث کانال خلیل آباد، احداث باند کندرو ستارخان، انجام مطالعات پیاده رو سازی و احیای جداره های تاریخی مغازه های سنگی، مرمت و بازسازی پل تاریخی آجی چای، تکمیل دریاچه پارک بزرگ الغدیر تبریز که هم راستا با تبریز ۲۰۱۸ پیگیری می شوند، از آن جمله می باشند.
امجدی با اشاره به اقدامات ماندگاری که در هفت ماه گذشته به انجام رسیده است گفت: استفاده از ظرفیت موجود منطقه و نیروهای کارآمد علی رغم تنگناهای مالی در کنار حمایت های شهردار محترم کلانشهر تبریز؛ جناب آقای دکتر نجفی دلیل این امر بوده است.
وی در پایان ضمن قدردانی از حمایت های اعضای محترم شورای چهارم در راستای تحقق برنامه های مدیریت شهری، گفت: همواره اعضای محترم شورا با عمل به وظایف ذاتی خود در قانون گذاری و نظارت با بهره گیری از خرد جمعی و در چارچوب قانون سهم خود را در آبادانی شهر ایفا می نمایند و شهرداری منطقه ۴ نیز در طول دوره چهار ساله بر اساس سیاست ها و اولویت های کاری شورا در راستای توزیع عادلانه پروژه ها و خدمات در سطح منطقه گام برداشته و بر اساس مر قانون اقدام و عمل نموده است.
شهردار منطقه ۴ همچنین با اشاره به گلایه عضو محترم شورای اسلامی شهر در خصوص وضعیت روشنایی یکی از پارک های سطح منطقه، گفت: اقدامات لازم در راستای بهسازی و رفع ایرادات تمامی پارک های سطح حوزه انجام گردیده و ظرف مدت ۱۵ روز تکمیل می شود. خود را موظف به پیگیری نظارت های شورای محترم می دانیم اما انتظار می رود انتقادات در شان و شایسته جایگاه منتخبین مردم و همچنین در چارچوب قانونی مطرح شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز