روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۲
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 1,266
  • 1,097
  • 1,390,431
توزیع ۱۲ هزار تن آسفالت در سطح منطقه ۱۰ تبریز

شهردار منطقه ۱۰تبریز از توزیع ۱۲هزار تن آسفالت در سطح معابر شهرداری منطقه خبر داد و گفت: آسفالت ریزی تمامی مسیرهای اصلی و فرعی سطح منطقه از اول خرداد مورد بهره برداری رسیده است.
باقر خوشنواز همچنین پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی همزمان در سطح در حال اجرا است و به زودی به بهره برداری خواهند رسید. وی اظهار داشت: هم اکنون در چندین نقطه این منطقه پروژه های اساسی عمرانی، خدماتی و فرهنگی مانند پروژه رمپ خروجی ارم مهمترین مسیر مواصلاتی طرح تبادل ترافیکی شهرک ارم به اتوبان پاسداران و احداث بزرکترین فرهنگسرای منطقه ۱۰ تبریز در حال اجراست.
خوشنواز خاطر نشان کرد: فرهنگسرای بزرگ الغدیر با پیش بینی و احداث کتابخانه وآمفی تئاتر وکلاسهای آموزشی مورد بهره برداری ساکنان شهرک ارم و رضوانشهر قرار خواهد گرفت.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز