روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 144
  • 761
  • 1,332,845
توزیع ۲۶ هزار تن آسفالت در مسیرهای اصلی شهرداری منطقه ۲ تبریز

شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: با اجرای عملیات بهسازی مسیرهای اصلی، بیش از ۲۶ هزار تن آسفالت در سطح این حوزه توزیع شده است.
به گزارش شهریار به نقل از شهرداری منطقه ۲ تبریز، رسول موسایی افزود: از آغاز آسفالت ریزی اساسی در سطح حوزه، بیش از ۲۶ هزار تن آسفالت فقط در شریان ها و مسیرهای اصلی این شهرداری، با تحت پوشش قرار دادن مساحتی بالغ بر ۱۷۳ هزار مترمربع، توزیع شده است.
وی در ادامه اظهار داشت: هر دو باند شرقی و غربی بلوار دکتر حسابی، قسمت اعظم مسیرهای منتهی به جاده ائل گلی و رمپ و لوپ های طرح شبدری ائل گلی، مسیر اصلی رجائی شهر و خیابان بهاران و میخک ویلاشهر، خیابان ۳۵ متری سینا، از مسیرهایی است که عملیات آسفالت ریزی اساسی در آن به انجام رسیده است.
شهردار منطقه دو تبریز اعتبار صرف شده در این امر را بالغ بر ۴۷ میلیاردریال ذکر کرد و افزود: عملیات آسفالت ریزی اساسی در تمامی مسیرهای این منطقه با رعایت اصولی فنی تراش آسفالت مستهلک و قدیمی و زیرسازی و سپس آسفالت ریزی به اجرا در آمده است.
به گفته شهردار منطقه دو، در راستای بهسازی عبور و مرور شهری همچنین عملیات لکه گیری و چاله زدایی صحیح و اصولی کلیه مسیرهای اصلی و فرعی سطح حوزه این منطقه همزمان با آسفالت ریزی مسیرها همچنان ادامه دارد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز