روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 937
  • 1,139
  • 1,384,244
توزیع ۱۴۷۸ تن شکر مابین واحدهای صنفی و صنعتی آذربایجان‌شرقی

رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی در راستای تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و در قالب طرح توزیع سبد کالای اساسی ضیافت از توزیع ۱۴۷۸ تن شکر در قالب طرح توزیع سبد کالای اساسی در سراسر استان مابین واحدهای صنفی و صنعتی خبر داد .
اکبر فتحی درگفتگو با خبرنگاران در خصوص چگونگی توزیع شکر بیان کرد: بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار، جهت تنظیم بازار ماه مبارک رمضان در مجموع مقدار ۱۴۷۸ تن شکر سفید درجه یک تصفیه شده بین واحدهای صنفی و صنعتی استان که نمی توانند بصورت انبوه از بورس شکر تهیه کنند، توزیع خواهد شد . قیمت شکر تحویلی به واحدهای صنفی و صنعتی استان درب کارخانه در نقده به ازای هر کیلوگرم ۲۵۲۰ تومان محاسبه شده است.
رئیس سازمان و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی با بیان اینکه صاحبان صنفی و صنعتی بزرگ کما فی السابق می توانند از طریق مراجعه به بورس کالا نسبت به تهیه شکر مورد نیازشان اقدام نمایند اعلام کرد: اما واحدهای صنفی و صنعتی که به شکر کمتری نیاز دارند می توانند با دریافت حواله مستقیم از مدیریت تنظیم بازار محصولات و نهاده های کشاورزی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی به تناسب میزان مصرف و پروانه‌ی بهره برداری خود، از محل کارخانه درشهر نقده خریداری کنند . واحدهای صنفی و صنعتی در شهرستانها جهت تهیه و دریافت حواله خرید می توانند به مدیریت جهادکشاورزی در شهرستانها مراجعه نمایند .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز