روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 935
  • 849
  • 1,360,847
توسعه اقتصادی باید مبتنی بر پایه تئوریک باشد

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت استفاده از تجربیات کشورهای موفق دنیا در امر اقتصاد گفت: توسعه اقتصادی استان باید مبتنی بر پایه قوی تئوریک باشد.
مجید خدابخش در کارگروه هم اندیشی کار آفرینان و فعالان اقتصادی استان اظهارکرد: نباید با اتکا به تجربیات فردی در امر اقتصاد کار کرد بلکه در ترسیم مسیر توسعه اقتصادی باید از تجربه کسانی که این راه را با موفقیت طی کرده اند استفاده کنیم.
وی با تاکید بر ضرورت تخصص گرایی در عمل و گفتار توسط مدیران استان گفت: رفتار، دیدگاه و یک اظهار نظر صحیح می تواند امید بخش سرمایه گذاران و صنعت گران استان باشد و این موضوع اگر بالعکس باشد به ضرر استان خواهد بود.
خدابخش، با اشاره به ظرفیت های برجسته استان در بخش های اقتصادی و صنعتی ضمن یاد کردن از بزرگان صنعت استان گفت: خوشبختانه این استان بزرگان بسیاری را در عرصه تولید و اقتصاد داشته و دارد و ما برای استفاده از این توانمندی ها مسئولیت دبیرخانه کارگروه هم اندیشی کارآفرینان و فعالان اقتصادی را به فعالان این عرصه سپردیم و با تمام توان در برگزاری منظم و برنامه ریزی شده این کارگروه تلاش خواهیم کرد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز