روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 621
  • 798
  • 1,334,120
توسعه ایستگاه راه‌آهن تبریز در سه فاز اجرا می شود

مدیر کل راه آهن آذربایجان‌، از اجرای پروژه توسعه ایستگاه راه‌آهن تبریز در سه فاز خبر داد.
به گزارش شهریار، شاپور ارصلانی در دیدار با شهردار منطقه ۶ تبریز گفت: پروژه توسعه ایستگاه راه‌آهن تبریز در سه فاز آغاز شده که فاز اول آن به اتمام رسیده و فاز دوم نیز در دست اقدام است که امیدواریم تا قبل از آغاز رویداد تبریز ۲۰۱۸ به بهره برداری برسد.
وی اضافه کرد: زیباسازی و ساماندهی محوطه پارک راه آهن نیز یکی از پروژه های است که در راستایی رویداد تبریز ۲۰۱۸ با همکاری شهرداری منطقه ۶ کلانشر تبریز اجرا می‌شود.
ارصلانی ادامه داد: ساماندهی ایستگاه تاکسی راه آهن از اهم فعالیتهای است که اداره کل راه آهن آذربایجان در دست اقدام دارد که به سرانجام رسیدن این فعالیت ارائه خدمات با کیفیت مناسبتری را در بر خواهد داشت.
مدیر کل راه آهن آذربایجان از راه اندازی قطار چارتری به مقصد جلفا با مشارکت این اداره کل و سازمان منطقه آزاد ارس خبرداد و خاطر نشان کرد: این همکاری در راستای رونق بخشیدن به گردشگری و همچنین خدمات رسانی بیشتر و کم کردن حجم ترافیک از جاده است.
وی با اشاره به لزوم ایجاد زمینه همکاری تنگاتنگ با شهرداری منطقه۶کلانشهر تبریزدر خصوص رویداد تبریز ۲۰۱۸ و اعلام آمادگی این اداره کل به همین منظور اظهار داشت: اداره کل راه آهن آذربایجان با توجه به اینکه یکی از مبادی ورودی کلانشهر تبریز است اقدامات خود را از سال گذشته آغاز کرده است و در این راستا همگام با سیاستهای استانی پیش می رود.
فیروزیان شهردار منطقه ۶ تبریز نیز در این جلسه، ضمن تاکید بر لزوم همکاری بیشتر و سریع‌تر بین اداره کل راه آهن و شهرداری منطقه ۶ پیشنهاد داد که کمیته ای متشکل از کارشناسان شهرداری و اداره کل راه آهن آذربایجان در خصوص ساماندهی محوطه میدان راه آهن و مقابل بیمارستان طالقانی تبریز تشکیل و ضمن بازدیدهای میدانی و کارشناسی اتخاذ تصمیم شود.
در خاتمه این نشست صمیمی مدیرکل راه‌آهن آذربایجان، اظهار امیدواری کرد که با آغاز رویداد ۲۰۱۸ برای کلانشهر تبریز میزان سفرهای ریلی افزایش داشته باشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز