روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 139
  • 761
  • 1,434,536
توسعه فضای سبز تبریز، نیازمند اقدام جهادی توزیع عادلانه پروژه‌های عمرانی در مناطق ۱۰ گانه تبریز

به گزارش شهریار، ایرج شهین باهر در جلسه علنی شورای اسلامی کلانشهر تبریز به تبیین مهم‌ترین عملکرد بودجه سال ۹۷ در بخش‌های مختلف پرداخت.
وی ادامه داد: توزیع عادلانه پروژه‌ها و پرهیز از تمرکززایی آن ها در مناطق خاص شهری از جمله مهم‌ترین اولویت‌های ما در سالجاری بود و در سال‌های آتی نیز این سیاست را ادامه می‌دهیم.
شهین باهر با اشاره به اهمیت توسعه فضای سبز در شهر تبریز عنوان کرد: شهر تبریز در زمینه فضای سبز، دچار مشکل بوده و بر این باور هستیم که حرکت جهادی برای توسعه فضای سبز در کلانشهر تبریز احساس می‌شود.
شهردار کلانشهر تبریز در ادامه سخنان خود با اشاره به عملکرد شهرداری در حوزه احداث پارک‌ها گفت: تا به امروز توجه ویژه‌ای به این حوزه داشته‌ایم و تا پایان امسال نیز بیش از شش پارک با مساحتی بالغ بر دو هکتار به بهره برداری خواهد رسید.
شهین باهر اضافه کرد: امیدواریم در دوره فعالیت شورای پنجم بتوانیم حداقل در یکی از شاخص‌ها به موفقیت‌های بیشتری دست یابیم.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به عدم توجه به کانال‌کشی و دفع آب‌های سطحی در گذشته ابراز کرد: خوشبختانه در یک و نیم سال اخیر به این موضوع نیز توجه ویژه ای داشته‌ایم بطوریکه ۱۰ تا ۱۲ کانال در تبریز، احداث و یا رفع مشکل شده اند.
وی اظهار کرد: ‌افزایش سرانه ورزشی شهروندان تبریزی از مهم‌ترین اولویت‌های ماست و در این زمینه تلاش می‌کنیم که با افزایش احداث سالن های ورزشی و اقداماتی در زمینه توجه به ورزش همگانی، اهداف خود را محقق کنیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز