روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۳۰
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 1,130
  • بازدید دیروز: 1,605
  • کل بازدید ها: 842,078
توسعه قدرت دفاعی کشور، دستور کار اصلی سپاه

سخنگوی سپاه پاسداران، توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور را دستور کار اصلی سپاه برشمرد.
سردار شریف با تشریح مهمترین کارکردها و دستاوردهای مهم سپاه در سال ۱۳۹۵ تصریح کرد: تقویت بنیه دفاعی از اولویت های اصلی نظام وغیر قابل خدشه و مذاکره بوده و با برنامه ریزی دقیق و حساب شده پیش می رود.
مسئول روابط عمومی کل سپاه توسعه قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور را دستور کار اصلی سپاه عنوان و تصریح کرد:از آنجا که انقلاب اسلامی و ملت ایران دارای دشمنان جدی و قسم خورده ای هستند که لحظه ای دست از خباثت و دشمنی با ما برنمی دارند، مهم ترین همت سپاه این بوده که با تقویت و توسعه توانمندی دفاعی و نظامی بتواند هم برای دشمن بازدارنده باشد و اگر دشمن مرتکب اشتباه و غفلتی شد بتواند اقدامات آنان را در اولین فرصت زمانی به شکست کشانده و غافلگیرنشود.
مسئول روابط عمومی کل سپاه افزود: توسعه و تقویت توانمندیهای دفاعی در سایه تدابیر و فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) ، با همت وجدیت پاسداران با بهره گیری از تجارب دوران دفاع مقدس و علوم جدیدی که همواره درصدد کسب آن بوده ایم بحمد ا… در صحنه های مختلف توانسته خود را به خوبی نشان دهد که ملت بزرگوار ایران بخشی از آن را در رزمایشهای مختلفی که نیروهای سپاه در طول سال داشته اند مشاهده کرده اند.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز