روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 49
  • 749
  • 1,336,534
توسعه و کنترل هوشمند حمل و نقل و ترافیک شهر از ضروریات عصر حاضر است

سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز و مدیر عامل سازمان آرامستانها از مرکز کنترل ترافیک سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریزبازدید کردند .
به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز ، مدیر عامل سازمان ترافیک اصغر آدی بیگ در این نشست با تاکید به نقش شورا در پیشبرد هرچه بهتر اهداف شهر و شهرداری گفت : توسعه و کنترل هوشمند حمل و نقل و ترافیک شهر از ضروریات عصر حاضر است که سازمان ترافیک نیز در اولویت برنامه های خود هوشمند سازی و ایمن سازی تقاطع ها و میادین سطح شهر تبریز را دارد که امیدوارم با حمایتهای شواری اسلامی شهر و مسئولین و مدیران شهری بتوانیم در این راستا گامهای موثری برداریم.
در پایان این نشست، سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز و مدیر عامل سازمان آرامستانها با مدیرعامل سازمان از مرکز کنترل ترافیک و نحوه عملکرد این مجموعه نیز بازدید به عمل آوردند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز