روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۷/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 856
  • بازدید دیروز: 2,848
  • کل بازدید ها: 836,898
توسعه چشمگیر فضای سبز منطقه ۹ در گستره شهرک خاوران

شاهوردی شهردار منطقه ۹ مجموعه اقدامات انجام شده در سال جاری را در توسعه ی فضای سبز منطقه قابل قبول دانست.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، شاهوردی در این رابطه اظهار داشت: با تلاش های شبانه روزی مدیریت و کارکنان فضای سبز منطقه، پارک محله ای مرکز همایش های بین المللی با متراژ ۱۶۵۰۰ متر مربع با کاشت چمن، درخت و درختچه و با ایجاد سکوهائی برای استفاده شهروندان، گام به گام به همراه فعالیت های عمرانی در حال اجرا می باشد و در سطح منطقه نیز ۳۵۰۰۰ بوته گل های پائیزه ی کلم و داودی کاشته شده است.
شهردار منطقه ۹ تصریح کرد: فضای سبز یکی از ابعاد مهم شهرک خاوران می باشد و این شهرک به دلیل بکر بودن با توسعه اصولی فضای سبز و با کاشت انواع درخت، درختچه و چمن می تواند به یکی از سر سبزترین نقاط شهر تبریز تبدیل شود و از جهتی باعث کاهش آلودگی و گرد و غبار هوا گردد.
شاهوردی با بیان اینکه برای ارتقای کیفیت و توسعه فضای سبز منطقه مجدانه در تلاش هستیم افزود: مدیریت و کارشناسان فضای سبز منطقه با هدف طراحی های نوین و صرف حداقل هزینه برای نگهداری و افزایش سرانه ی فضای سبز در سال جاری قدم های مثبتی برداشته اند و از اهم اقدامات آتی شهرداری منطقه ۹ در این حوزه، تداوم عملیات توسعه فضای سبز برای ایجاد کمربند سبز در بلوار شهدای غواص و احداث دو پارک محله ای در سال جاری خواهد بود.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز