روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 122
  • 639
  • 1,435,158
تولید ۱۳۳ ساعت برنامه تلویزیونی بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی از تولید ۱۳۳ ساعت برنامه تلویزیونی در شبکه سهند به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی خبر داد.
مرتضی صفری در جلسه برنامه ریزی بزرگداشت چهلمین سال انقلاب اسلامی در صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی اظهار داشت: همچنین تاکنون ۱۱۵ ساعت برنامه در رادیو، ۳۰ ساعت برنامه در برون مرزی و ۷۸ گزارش تولیدی و خبری در معاونت خبر شبکه سهند تولید شده است.
وی با اشاره به نقش رسانه ملی در خنثی کردن تلاش‌های رسانه‌ای دشمن افزود: تبیین علل شکل گیری انقلاب اسلامی، بازتعریف کردن ماهیت رژیم طاغوت، بازخوانی شعارهای بنیادی و اساسی انقلاب اسلامی، نبود بن بست در جمهوری اسلامی که دشمن القا می‌کند، تاکید بر در حرکت بودن انقلاب اسلامی و ملت در عرصه‌های مختلف، تشریح گفتمان سازی انقلابی گری جمهوری اسلامی، تشریح گفتمان انقلاب اسلامی در مقابل گفتمان‌های رقیب، تبیین معادله دشمن برای فروپاشی انقلاب اسلامی، مواردی است که در برنامه سازی به آنها توجه می‌شود.
مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی به تولیدات مهم صداوسیمای استان به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: سریال ۱۵ قسمتی ۴۵ دقیقه دقیقه‌ای جلال، فاخرترین آثر در حوزه کارهای نمایشی است که با موضوع ریشه‌های شکل گیری انقلاب اسلامی در آذربایجان از سال ۱۳۳۶ تا ۱۳۷۵ تولید می‌شود که درشبکه های ملی پخش خواهد شد.
مرتضی صفری ادامه داد: تولید مستندهایی نظیر مستند آیت الله شهید مدنی، آیت الله شهدی قاضی، استاد اسفندیار قره باغی، حجت الاسلام انزابی، آیت الله انگجی نیز با هدف الگوسازی از چهره‌های انقلابی در حال انجام است.
مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی افزود: برنامه کارنامه با حضور استانداران آذربایجان شرقی از دولت وقت تا امروز، برنامه دیگری است که ۶ قسمت از آن ضبط و پخش شده و بقیه درحال هماهنگی بوده و همچنین برنامه چهل چراغ، من انقلابی‌ام، بنیس روستای نمونه، تراکتورسازی، موشن گرافی باورآزادی، سریال تلویزیونی روزهای بی قراری ۲ در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای نیز در حال آماده شدن است.
مدیرکل صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود برنامه‌های حماسه ۹ دی با کیفیت و طراحی مناسب اجرا شود افزود: پخش ۳ سخنرانی، طرح موضوعات فتنه ۸۸ و مبادی آن، پخش فیلم‌های قلاده‌های طلا و مسیر روشن، ۴ عنوان مستند و مینی سریال ۶ قسمتی خواب بلند و دیگر برنامه‌ها به مناسبت ۹ دی در خبر، رادیو ، برون مرزی و فضای مجازی برنامه‌های پیش ینی شده این مرکز به مناسبت ۹ دی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز