روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۸/۰۲
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 1
  • بازدید امروز: 222
  • بازدید دیروز: 1,407
  • کل بازدید ها: 843,841
تیم منتخب هفته نهم لیگ برتر

هفته نهم با ۱۷ گل به پایان رسید ولی تغییری در جایگاه ۳ تیم اول جدول ایجاد نشد درست مثل قعر که هنوز متعلق است به پدیده و ماشین سازی.
رحمان احمدی: در نیمه اول با چند واکنش سریع اجازه باز شدن دروازه اش را نداد. احمدی روی ارسال های عباسیان از سمت راست و پرتاب های اوت او بود که به خطر می افتاد ولی به هر ترتیبی که بود، کلین شیتش را ثبت کرد.
احسان حاج صفی: ضمن زدن یک گل فوق العاده زیبا روی یک ضربه ایستگاهی، در سایر دقایق بازی هم کفه ترازو را به سود تیمش در مرکز زمین سنگین کرد.
محمدحسین مرادمند: پیکان برابر پدیده در مشهد، دو حربه برای رسیدن به گل داشت. راه اول، رساندن توپ در پشت محوطه جریمه به منشا که نتیجه نداد چون مرادمند اجازه نمی داد این مهاجم خارجی به سمت دروازه بپرخد و ضربه اش را بزند. راه بعدی هم ارسال های بلند برای نعمتی بود که این بار هم مرادمند ضربات سر اول را می زد.
حسین بغلانی:‌ در تمام طول بازی حتی یک بار هم فرصت نداد بایرامی برای دروازه تیمش خطرساز شود و تنها ضربه مهاجم ماشین سازی هم از بیرون محوطه جریمه بود. بغلانی گل اول تیمش را هم زد، از روی نقطه پنالتی و طبق معمول به جاییکه هیچ دروازه بانی توان مهارش را ندارد.
وریا غفوری:‌ با بیرون رفتن حیدری، غفوری همه کاره سمت راست تیمش شد و هم در دفاع توانست مهدی ترابی را به طور کامل خنثی کند و هم در خط حمله، به کمک تیمش آمد و بارها با توپ تمام خط طولی زمین را رفت و برگشت.
محسن مسلمان: تکنسین بازی پرسپولیس است و به نمایش این تیم نظم و ریتم می دهد. مسلمان پاس تنها گل تیمش را داد؛ ارسال کوتاه برای احمدزاده تا او بتواند با پشت سر ضربه اش را بزند و دروازه را باز کند. مسلمان این نوع پاس را چند دقیقه قبل تر برای ماهینی هم فرستاده بود.
ساسان انصاری: گل اول فولاد را شریفات زد ولی همه کاره اش انصاری بود که با دریبل دروازه بان، پنالتی گرفت ولی داور، آوانتاژ داد. گل دوم را هم خود انصاری زد، از روی نقطه پنالتی و در خلاف جهت حرکت دروازه بان.
محسن کریمی: گل اول تیمش را زد با یک جایگیری خوب پشت محوطه جریمه و سپس ضربه ای با پای چپ به گوشه دروازه. کریمی سپس با یک مانور عالی، پاس خوبی را در نقطه کور مدافعان به انصاری رساند که در آفساید قرار داشت. یک ضربه آرام ولی دقیق هم زد که با کمترین فاصله از تیر عمودی به بیرون رفت.
رحیم زهیوی:‌ یک گل زیبا از روی ضربه ایستگاهی زد. یک پنالتی از بازیکن پرسپولیس گرفت که توسط داور وتو شد و در نیمه دوم هم یک پاس فوق العاده به بیت سعید داد که به هدر رفت.
ادینیو: طلسم گل نخوردن های طالب لو را خیلی زود و در همان دقیقه ۴ بازی شکست. در بقیه دقایق بازی هم ادینیو، چند باری صاحب موقعیت شد و ضربات خوبی هم زد ولی نتوانست دوباره گل بزند چون طالب لو دیگر نمی خواست گل بخورد. طالب لو، یک ضربه ادینیو را دفع کرد و ضربه دیگر این برزیلی هم به تیر عمودی خورد و به زمین برگشت.
محمد قاضی: گل اول تیمش را از روی نقطه پنالتی زد؛ با یک ضربه دقیق و غیرقابل مهار به زیر تیر افقی. پاس منجر به خطای پنالتی روی فخرالدینی را هم قاضی داد. او سپس با یک ضربه سر عالی، گل دوم و برتری تیمش را هم زد و آقای گل فصل شد.
سرمربی: علی دایی
موفق شد باخت خانگی را در دقایق پایانی با برد تعویض کند. اوج کار دایی به زمین فرستادن یک جوان گمنام بود که پاس گل دوم و برتری نفت را داد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز