روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 997
  • 948
  • 1,356,335
تکذیب تهدید فیفایی فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال از سوی فیفا مورد تهدید خاصی واقع نشده و اخبار درج شده در این زمینه حقیقت ندارد.
به گزارش ساقی آذربایجان به نقل از “ورزش‌سه” و به گفته وثوق احمدی رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فوتبال ایران، در نامه اخیر فیفا به باشگاه ملوان و در بند ۶ آن به فدراسیون فوتبال این تذکر داده شده که در صورت عدم تمکین رای دچار مشکلاتی خواهد شد. وثوق احمدی در این باره می گوید: آنچه که فدراسیون فوتبال در این زمینه در نظر دارد تمکین قطعی به رای فیفا و اعمال جریمه احتمالی در صورت انشای رای از سوی فیفاست.
همچنین براتی دیگر عضو حقوقی فیفا در این باره گفت: فدراسیون فوتبال به هیچ وجه در این باره عزت و آبروی خود را با هر کدامیک از باشگاه های متخلف در پرداخت هزینه ها گره نخواهد زد و در صورت ابلاغ رای از سوی فیفا این آرا بلافاصله اجرا خواهد شد.
به گفته وثوق احمدی در صورت در صورت ابلاغ رای از سوی فیفا و اعمال آن هیچ خطری فدراسیون فوتبال را تهدید نخواهد کرد و آنچه در نامه فیفا آمده، صرفا هشدار بابت عدم تمکین به آرای فیفاست.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز