روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۱۰/۲۷
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 211
  • 771
  • 1,433,847
تکریم ارباب رجوع، هدف اصلی شهرداری تبریز

شهردار منطقه۴ تبریز با اشاره به اینکه تکریم ارباب رجوع، هدف اصلی این منطقه است، افزود: برنامه‌های عمرانی و خدماتی منطقه، با جدیت تمام تداوم خواهد داشت.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه چهار تبریز، اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: شهرداری منطقه۴ به واسطه مدیریت مطلوب هزینه‌ها، طرح‌های متنوع عمرانی، خدماتی و زیست‌محیطی را عملیاتی کرده که اجرای سه طرح مهم مسیرگشایی از آن جمله است.
وی تصریح کرد: با اجرای سه رشته مسیرگشایی «فیضیه غربی به نظام پزشکی»، «خیابان شهید خلیلی» و «شهید میلانی» بیش از ۱ هزار متر از طول بافت ناکارآمد و خطرساز در سطح منطقه تملک، مسیرگشایی و تحکیم می شود.
شهردار منطقه۴ تبریز یادآور شد: در کنار پروژه‌های مسیرگشایی، اصلاح هندسی برخی شریان‌های اصلی قدیمی، در دستور کار منطقه قرار گرفته که نقش مهمی در رفع گره‌های ترافیکی سطح منطقه داشته است.
امجدی با بیان اینکه خدمات شهری، قلب تپینده خدمتگزاری منطقه است، اظهار داشت: روزانه بیش از ۲۰۰ تن زباله از سطح منطقه۴ جمع‌آوری می‌شود؛ بعلاوه خدمات بی‌وقفه تنظیف، به صورت سه‌شیفته در سطح محلات و خیابان‌ها فعال است.
شهردار منطقه۴ تبریز با بیان اینکه سالانه بیش از ۳۰ هزار تن آسفالت در سطح منطقه۴ توزیع می‌شود، اظهار داشت: برنامه‌های آسفالت‌ریزی و لکه‌گیری، در کنار نوسازی جداول، ترمیم آبروها و کف‌سازی‌، از اتفاقات مهمی است که خدمات عمومی را در قالب چشمگیر و محسوس، ارائه داده‌ است.
امجدی اظهار داشت: دستاوردهای منطقه، بدون تعصب سازمانی و همت و همگرایی عمومی در سطح منطقه، میسر نیست و خدا را شاکریم که این مزیت ارزشمند در منطقه۴، زمینه‌ساز توسعه خدمتگزاری شده است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز