روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۱۰
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 396
  • 1,087
  • 1,361,395
تکسیرا: امکان ندارد بازیکنی کم کاری کند

مربی پرتغالی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: هیچ بازیکنی در هیچ تیمی کم کاری نمی کند.
میگوئل تکسیرا درباره آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: شرایط مان خوب است و تمرینات مرتب و بابرنامه ای را دنبال می کنیم. هدف ما این است که بازی به بازی بهتر شویم. مسابقات را با پیروزی پشت سر بگذاریم. اگر حریفان ما در بازی های آینده امتیاز از دست بدهند شانس بالایی برای قهرمانی خواهیم داشت. برنامه کنونی ما این است که از پس همه تیم هایی که قرار است در ادامه لیگ برابرمان قرار بگیرند بربیاییم.
مربی پرتغالی درباره مشکلات اخیر تراکتورسازی و از دست دادن چند بازیکن گفت: ما ازنظر بازیکن مشکلی نداریم و می دانیم باید با همین نفرات ادامه دهیم. تیم های دیگر در نیم فصل خودشان را تقویت کردند اما همه جوره درها به روی ما بسته شد. با این حال ناامید نیستیم.
وی درباره حرف و حدیثهای اخیر مبنی بر کم کاری یک بازیکن سیاه جامگان در دیدار با تراکتورسازی بیان داشت: چنین چیزی امکان ندارد. نه بازیکن ما کم کاری میکند و نه بازیکن حریف. در هیچ تیمی چنین بازیکنی پیدا نمیشود. من اعتقادی به این حرف ها ندارم. تیم هایی که برابر ما قرار میگیرند با تمام توان برای بردن به میدان می آیند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز