روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۱۱/۰۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تکمیل تحقیقات پرونده اسیدپاشی در تبریز

تحقیقات مقدماتی قضائی در پرونده اسیدپاشی روی دختر تبریزی تکمیل شده و برای تصمیم‌گیری آماده است.
معصومه در آستانه سال تحویل از سوی پسری که از او خواستگاری کرده و جواب رد شنیده بود، هدف اسیدپاشی قرار گرفت. این دختر که همچنان در بیمارستان بستری است، تاکنون چند بار تحت عمل جراحی قرار گرفته و این در حالی است که متهم در بازداشت به‌سر می‌برد. به گفته اعضای خانواده معصومه، این پسر از زندان نیز تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است.
موسی خلیل‌اللهی، دادستان عمومی و انقلاب تبریز، گزارشی از وضعیت این پرونده ارائه داد و گفت: متعاقب وقوع اسیدپاشی در شهرستان تبریز در ٢٨ اسفندماه ٩۶، عامل اسید‌پاشی در همان روز دستگیر شد و تحت نظر قرار گرفت و در ٢٩ اسفندماه با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شد. او افزود: خود عامل اسیدپاشی هم در جریان وقوع جرم مصدوم شده و درعین‌حال تحقیقات جامع و کامل درباره انگیزه و نحوه ارتکاب جرم از سوی دادسرای عمومی و انقلاب تبریز صورت گرفته و پرونده تکمیل بوده و آماده تصمیم‌گیری است.
دادستان عمومی و انقلاب تبریز افزود: پرونده با قطعیت گواهی پزشکی و مشخص‌شدن میزان و نوع صدمات وارده با صدور کیفرخواست به محاکم دادگستری ارسال خواهد شد. وی اضافه کرد: دادسرای عمومی و انقلاب تبریز به محض اطلاع از وقوع جرم به حکم وظیفه قانونی و در راستای جنبه عمومی جرم اقدام به انجام تحقیقات و تعقیب جرم کرد و متعاقبا با حضور در بیمارستان از فرد مصدوم نیز تحقیقات لازم به عمل آمد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز