روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 996
  • 744
  • 1,383,164
تکمیل پروژه کمربند میانی حدفاصل زیرگذر خرمشهر تا میدان فاطمی

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ تبریز، پرویز عباس نژاد، شهردار منطقه به همراه معاون خدمات شهری شهرداری تبریز و معاونان و مدیران مربوطه منطقه ۳ از روند تکمیل و اتمام پروژه کمربند میانی حد فاصل زیرگذر خرمشهر به میدان فاطمی بازدید کردند.
عباس نژاد گفت: این قسمت از کمربند میانی به علت مشکلاتی که از گذشته اجرایی نشده بود به حمدالله مشکلات با تلاش همکاران سختکوش منطقه مرتفع گردیده و در حال حاضر بعد از تملک های لازم عملیات نخاله برداری و خاکبرداری در محدوده میدان فاطمی انجام گرفته است.از مهمترین بحث در اجرای این پروژه، وجود مشکلات اهالی از بابت دفع اصولی فاضلاب منازل شان بود که شهرداری منطقه ۳ با همکاری آب و فاضلاب منطقه ۳ تبریز برای رفع این مشکل اقدام کرد.
شهردار منطقه، این محدوده از سطح منطقه ۳ را منطقه ای پرتراکم و محروم از لحاظ درآمدی دانسته و افزود: ما مدیران بایستی در خدمت رسانی به مردم هر روز بیش از پیش تلاش کنیم و عامل به دستورات امام راحل (ره) در خدمات رسانی به مناطق محروم و مردم باشیم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز