روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۹
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 157
  • 814
  • 1,335,893
تکنولوژی و سالم سازی شهرها

شهر الکترونیک می تواند از طریق فراهم آوردن فضاهای مجازی برای سازمان ها و ارگانهای مختلف اجتماعی و اقتصادی نقش موثری در کاهش تردد وسایل نقلیه موتوری در درون شهرها داشته باشد . از این جهت کاربرد این الگو می تواند ضمن کاهش آلودگیهای زیست محیطی ناشی از حرکت وسا یط نقلیه موتوری به ویزه در نواحی مسکونی، تجاری و صنعتی تاثیر مثبتی بر روی کاهش آلودگیهای بصری ناشی از حجم بالای خودروها در درون مسیر های حرکت شهری بر جای گذارد .
این کار از طریق انتقال فعالیتهای روزمره شهروندان از درون خیابان ها و کالبد های شهری به درون فضاهای مجازی درون سیستم های کامپیوتری انجام گیرد و شهر الکترونیک راهکار مناسب انرا در اختیار متولین شهری و علاقه مندان به شهر سالم می گذارد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز