روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۸/۰۶
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 146
  • 1,001
  • 1,358,303
تکیه به وعده های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد

رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز ترسیم استراتژی توسعه آذربایجان را توسط نخبگان و دانشگاهیان خواستار شد.
به گزارش شهریار، در نشست رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با جمعی از نخبگان و مبتکران در دانشگاه تبریز که معاون پژوهشی و مدیران حوزه پژوهش و فناوری دانشگاه تبریز نیز در آن حضور داشتند، جمعی از صاحبان ابداعات و اختراعات در حوزه مدیریتِ شهری به تشریح ابداعات خود پرداختند و خواستار مساعدت برای تجاری سازی طرح های خود شدند.
شکور اکبرنژاد در این نشست با تاکید بر تبدیل اقتصاد درهم ریخته کشور به اقتصاد دانش بنیان، ضرورت تجاری سازی ابتکارات نخبگان را متذکر شد و عنوان داشت: استراتژی توسعه آذربایجان باید به دست همین نخبگان تدوین و ترسیم شود.
رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز ادامه داد: برای آنکه توسعه در مسیر منطقی خود پیش برود، ناگزیر به تدوین یک استراتژی سیستماتیک هستیم تا مدیریت شهری از چارچوب اراده های شخصی و سلیقه ای خارج شود.
اکبرنژاد خاطر نشان ساخت: در این مسیر تکیه به وعده های دولتی ما را از تلاش غافل خواهد کرد و از این رو باید خواسته هایمان را با اتکا به توان خودمان بدست آوریم.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز