روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۵
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 32
  • 338
  • 1,278,210
تیم ملی هواپیمای اختصاصی اش را از دست داد!

به گزارش “ورزش‌سه”، یکی از مسائلی که فدراسیون فوتبال قبل از جام جهانی روی آن مانور زیادی داد و به مذاق کارلوس کی روش هم خوش آمد اختصاص هواپیمای اختصاصی به ملی پوشان برای سفر به روسیه و سفرهای بین شهری در این کشور بود. این کار در گذشته نیز بارها از سوی محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتورسازی و هواپیمایی آتا انجام شده اما در طول جام جهانی با توجه به راحتی بازیکنان تیم ملی برای انجام سفرهای بین شهری نمود بیشتری داشت و فدراسیون نشینان بابت اقدامی که زنوزی انجام داده بود چندین بار از او تقدیر و تشکر کردند.
حالا اما در شرایطی که تیم ملی کمتر از دوماه دیگر باید در جام ملت های آسیا در کشور امارات شرکت کند، مالک تراکتورسازی اعلام می کند که دیگر قصد ندارد هواپیما در اختیار کی روش و شاگردانش قرار بدهد.
بعد از دلخوری اولیه ای که مالک تراکتورسازی پیدا کرد و هلدینگ او به حرف و حدیث ها درباره ارتباطات پنهانی زنوزی با فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد حالا مالک آتا و تراکتورسازی ظاهرا تصمیم قطعی خود درباره عدم همکاری با تیم ملی را برای در اختیار گذاشتن هواپیما گرفته است.
زنوزی از برخی حرف و حدیث ها در محافل فوتبالی از سوی مدیران و سرمربیان لیگ برتری بابت ارتباطات مخفیانه با فدراسیون فوتبال دلخور است و برای اینکه نمی خواهد این شائبه ها ادامه داشته باشد قید همکاری با فدراسیون فوتبال و تیم ملی را زده است.
او در این باره به خبرنگار “ورزش سه” گفت: «ما همواره بدون هیچ چشمداشتی هواپیمای اختصاصی در اختیار تیم ملی گذاشتیم و با این کار سعی کردیم خدمتی به تیم ملی عزیز مان انجام دهیم. اما برخی آدم هایی که فوتبالی هم هستند و البته قسمتی از جامعه هواداری در تیم های رقیب را تشکیل می دهند و نام بزرگی هم دارند هرجا نشستند، گفتند به واسطه کاری که ما برای تیم ملی انجام دادیم، همه چیز از سوی فدراسیون برای قهرمانی تراکتورسازی در لیگ برتر مهیا شده است و فدراسیون می خواهد امسال تراکتور را قهرمان کند. این حرف ناجوانمردانه ترین صحبتی است که می شود درباره ما زد.»
وی ادامه داد: «بنده هیچ نیتی جز خدمت به تیم ملی نداشتم. در این شرایط انتظار ما این بود که فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بابت عکسی که در فضای مجازی منتشر شد و گفتند ما با این کار می خواهیم ارتباطات مخفیانه ای با مسئولان ورزش داشته باشیم، واکنشی نشان دهند اما هیچ اتفاقی نیفتاد و در نهایت خود ما مجبور شدیم نسبت به این مساله واکنش داشته و بیانیه ای را منتشر کنیم.»
زنوزی همچنین گفت: «من فعلا به این نتیجه رسیدم برای اینکه بحث ها ادامه نداشته باشد و خاطر برخی افراد پریشان نشود، موضوع در اختیار گذاشتن هواپیما برای تیم ملی را منتفی کنم. با وجود اینکه فدراسیون برای دادن هواپیما درخواست داده اما من گفته ام فعلا هواپیما در اختیار تیم ملی نگذارند چراکه فکر می کنم حق ما و اعتبار ما در این مساله کاملا خدشه دار شده است.» این در شرایطی است که کارلوس کی روش از گذشته رابطه خوبی با محمدرضا زنوزی داشته است و حتی یکی، دو بار در سفر به تبریز با مالک تراکتورسازی دیدارهایی داشته است وهمین رابطه خوب ممکن است سبب جلب رضایت دوباره زنوزی شود. حال باید دید آیا کی روش می تواند دلخوری زنوزی را از فضای موجود از بین ببرد و او را راضی به دادن هواپیما به تیم ملی برای جام ملت های آسیا کند یا خیر.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز