روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 336
  • بازدید دیروز: 1,903
  • کل بازدید ها: 467,163
تیم های بدهکار فوتبال در جذب بازیکن مستثنی نیستند

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد که برای ممانعت از ایجاد تعهدات مالی بیشتر، به هیچ یک از تیم های بدهکار اجازه تعهدات مالی بیشتر داده  نمی شود.
«علیرضا اسدی» در گفت و گو با خبرنگاران درباره سخت گیری بیشتر فدراسیون بر تیم های بدهکار در زمینه جذب نکردن بازیکنان جدید گفت: قوانین همان قوانین قبلی است و هیچ تیمی از آن مستثنی نشده است.
وی درباره ارزیابی برخی از کارشناسان و انتقاد از عملکرد کادر فنی تیم جوانان در جام جهانی کره جنوبی گفت: به طور معمول هر شکست زمینه ای را برای برخی ایجاد می کند تا آن شکست را از منظر خود تحلیل کنند؛ بالاخره هر شکست حتما دلیلی دارد و آن دلیل را نیز کمیته فنی فدراسیون فوتبال در کوتاه ترین مسیر آنالیز خواهد شد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره رضایت این فدراسیون از عملکرد تیم جوانان گفت: فدراسیون در جایگاه نقادی نسبت به بازی تیم جوانان نیست و اگر هم قصد چنین کاری را داشته باشد، آن را به صورت درون سازمانی انجام می دهد.
اسدی توضیح داد: فدراسیون فوتبال از بیان هر موضوعی که باعث تضعیف جایگاه تیم های ملی و کار فنی آن شود، احتراز خواهد کرد.
وی ادامه داد: برد و باخت بخشی از فوتبال است و امروز باخت آن نصیب ایران شده است اما این شکست می تواند شروع تازه ای برای پیروزی های آینده باشد.
تیم فوتبال جوانان ایران در جام جهانی کره جنوبی با تیم های کارستاریکا، زامبیا و پرتقال هم گروه بود و با کسب یک پیروزی برابر کاستاریکا و دو شکست برابر زامبیا و پرتقال از جام جهانی زیر ۲۱ سال کره جنوبی حذف شد.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز