روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 478
  • 1,575
  • 1,392,914
تیم های بدهکار فوتبال در جذب بازیکن مستثنی نیستند

دبیرکل فدراسیون فوتبال تاکید کرد که برای ممانعت از ایجاد تعهدات مالی بیشتر، به هیچ یک از تیم های بدهکار اجازه تعهدات مالی بیشتر داده  نمی شود.
«علیرضا اسدی» در گفت و گو با خبرنگاران درباره سخت گیری بیشتر فدراسیون بر تیم های بدهکار در زمینه جذب نکردن بازیکنان جدید گفت: قوانین همان قوانین قبلی است و هیچ تیمی از آن مستثنی نشده است.
وی درباره ارزیابی برخی از کارشناسان و انتقاد از عملکرد کادر فنی تیم جوانان در جام جهانی کره جنوبی گفت: به طور معمول هر شکست زمینه ای را برای برخی ایجاد می کند تا آن شکست را از منظر خود تحلیل کنند؛ بالاخره هر شکست حتما دلیلی دارد و آن دلیل را نیز کمیته فنی فدراسیون فوتبال در کوتاه ترین مسیر آنالیز خواهد شد.
دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره رضایت این فدراسیون از عملکرد تیم جوانان گفت: فدراسیون در جایگاه نقادی نسبت به بازی تیم جوانان نیست و اگر هم قصد چنین کاری را داشته باشد، آن را به صورت درون سازمانی انجام می دهد.
اسدی توضیح داد: فدراسیون فوتبال از بیان هر موضوعی که باعث تضعیف جایگاه تیم های ملی و کار فنی آن شود، احتراز خواهد کرد.
وی ادامه داد: برد و باخت بخشی از فوتبال است و امروز باخت آن نصیب ایران شده است اما این شکست می تواند شروع تازه ای برای پیروزی های آینده باشد.
تیم فوتبال جوانان ایران در جام جهانی کره جنوبی با تیم های کارستاریکا، زامبیا و پرتقال هم گروه بود و با کسب یک پیروزی برابر کاستاریکا و دو شکست برابر زامبیا و پرتقال از جام جهانی زیر ۲۱ سال کره جنوبی حذف شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز