روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۷/۰۵/۳۱
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 379
  • بازدید دیروز: 1,385
  • کل بازدید ها: 763,117
ثبات مدیریت شهری، از دستاوردهای مهم شورای شهر تبریز

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز ثبات مدیریت شهری را از دستاوردهای مهم شورای شهر تبریز در دو دوره اخیر شورا دانست.
دبیری در پنجاه و هشتمین اجلاس مجمع مشورتی شورای مراکز استان های کشور با اعلام این مطلب گفت: تبریز در طول ۱۲ سال گذشته ۲ شهردار داشته است و این ثبات مدیریت شهری که نتیجه عملکرد شورای سوم و چهارم بود به نفع تبریز بوده است.در نتیجه ثبات مدیریتی در شهرداری، در سالهای اخیر شهر تبریز فعالیت های ماندگار گسترده ای در بخش های مختلف صورت گرفته است. تبریز الان شهری بدون گدا و بدون معتادان متجاهر می باشد که این مهم در نتیجه اهتمام مردم و تعامل و همکاری مسئولان مختلف محقق شده است.
دبیری با اشاره به ضرورت پیگیری و محقق شدن مدیریت واحد شهری در اداره شهرها گفت: متاسفانه در حالی که در برنامه های سوم و چهارم توسعه بر مدیریت واحد شهری تاکید شده بود در برنامه پنجم توسعه این مسئله به مدیریت هماهنگ شهر تغییر یافت با این حال در استان ما تعامل و همکاری بسیار خوبی بین دستگاههای مختلف وجود دارد.
دبیری کاهش اختیارات شوراها را یکی از آسیبهای جدی وارده به این نهاد عنوان کرد و گفت: در حالی که انتظار از مدیریت شهری و شوراها حرکت به سمت درآمدهای پایدار شهری است اما در عمل محل کسب این درآمد ها در به درستی معلوم نیست.
رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در پایان سخنانش اظهار داشت: شوراهای اسلامی در طول ۴ دوره فعالیت خود در کشور نهادینه شده و در مسیر سیر تکاملی خود به بلوغ رسیده اند.
گفتنی است : تبریز در طول شورای چهارم دو نوبت میزبان اجلاس روسای شوراهای استانها و همچنین روسای شوراهای مراکز استانها بوده است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز