روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۶/۰۹/۲۴
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • کاربران حاضر: 0
  • بازدید امروز: 160
  • بازدید دیروز: 618
  • کل بازدید ها: 488,985
ثبت جهانی ژئوپارک منطقه آزاد ارس

مدیرعامل منطقه آزاد ارس گفت: ژئو پارک منطقه آزاد ارس از سوی سازمان یونسکو ثبت جهانی می شود
محسن عرب باغی در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه مطبوعات آذربایجان شرقی افزود: ژئوپارک منطقه آزاد ارس دارای امکانات بالایی در این حوزه بوده و ‘مارتینی’ نماینده اعزامی یونسکو در آخرین سفر خود برای ثبت جهانی آن گزارشی از این منطقه برای این منظور تهیه و به سازمان یونسکو اعلام شد.
وی با اشاره به اهمیت ثبت جهانی این منطقه از سوی سازمان یونسکو اظهار کرد: ثبت جهانی این منطقه موجب آشنایی گردشگران خارجی با استفاده از اطلاعات یونسکو از قابلیت های گردشگری و جاذبه های طبیعی این منطقه می شود.
مدیرعامل منطقه آزاد ارس یادآوری کرد: ثبت جهانی ژئوپارک منطقه آزاد ارس موجب جذب بیشتر گردشگر خارجی به منطقه می شود.
عرب باغی ادامه داد: ژئو پارک منطقه آزاد ارس شامل منطقه گلفرج تا جنگل های ارسباران بوده که پیش بینی می شود به ثبت جهانی برسد.
وی گفت: حضور جوانان در این نمایشگاه پررنگ و قابل توجه بوده به طوری که با عشق و علاقه از غرفه ها بازدید و با اهالی رسانه ها به بحث و تبادل نظر می پردازند.
عرب باغی اظهار کرد: نمایشگاه دارای پتانسیل بالایی بوده و تاثیر گذاری بالایی در سطح کشور و استان دارد و باید از آن به نحو خوبی استفاده کرد.
عرب باغی نقش رسانه در آگاه سازی جامعه را خیلی مهم ارزیابی کرد و افزود: آشنا سازی مردم از پیشرفت های کشور و مسائل سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه برعهده رسانه ها، نشریات و دست اندرکاران فرهنگی است.
وی گفت: مسئولان به علت حجم کارهای خود کمتر می توانند عملکرد خود را اطلاع رسانی کنند و در این راستا روابط عمومی ها و رسانه ها نقش مهمی در بازگویی عملکردهای دستگاه ها برعهده دارند.
عرب باغی با بیان اینکه خبرگزاری ایرنا بدون غرض و نظر، واقعیت ها را منعکس می کند، اظهار کرد: این خبرگزاری به علت انعکاس به موقع اخبار و رویدادهای جامعه جایگاه بالایی در جامعه به دست آورده و مورد اعتماد مردم است.

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که نظر میدهید!

باخبر شدن از
avatar

wpDiscuz
همگام با تبریز 2018
اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
سامانه پیامکی
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
تصویر روز