روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۸/۰۱/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
آمار بازدید
  • 0
  • 470
  • 582
  • 997,213
ثبت رکورد «سفره مهربانی» کشور با ۶ هزار نفر در مراغه

سعید کنعانی ؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح همای رحمت هلال احمر همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی، اظهارداشت: سفره مهربانی مراغه با ۶ هزار نفر رکورد طرح همای رحمت در کشور راشکست.
وی با اشاره به برگزاری طرح همای رحمت در شهرستان های آذربایجان شرقی، گفت: همزمان با سراسر کشور “طرح همای رحمت” سفره مهربانی در شهرستان‌های استان نیز با مشارکت و همکاری هلال احمر و دیگر نهادهای دولتی و مردمی اجرامی‌شود.
مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان شرقی با اشاره به رقابت شهرستان‌های استان در اجرای این طرح، گفت: شهرستان اهر تا سال گذشته و طی سال جاری با پخش ۱۶۰۰ بسته غذایی در شب‌های قدر رکوردار استان آذربایجان شرقی بود که امروز خوشبختانه شهرستان مراغه با توزیع ۶ هزار بسته غذایی در بین مردم این شهرستان با عنوان “سفره مهربانی “ رکورد کشوری را در این زمینه کسب کرد.
وی ادامه داد: طرح “سفره مهربانی” یکی از مهم‌ترین طرح‌هایی بود که در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور اجرایی می‌شد و در استان آذربایجان شرقی نیزپیش‌بینیمی‌شود۱۰ هزار بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.
کنعانی، ادامه داد: طرح سفره مهربانی با مشارکت جمعیت هلال احمر، فرمانداری،هیئت امنای مساجد، مردم خیر و نیروی انتظامی در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: هم چنین در شهرستان مراغه بیش از ۲ هزار بسته غذایی هریک به ارزش یک‌ میلیون ریال در بین نیازمندان در روزهای آینده توزیع خواهد شد.
کنعانی، اظهارکرد: طی سال گذشته جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ۵ هزاربسته غذایی را در بین نیازمندان توزیع کرده بود که امسال این تعداد به ۱۰ هزار بسته غذایی و جیره خشک افزایش یافته است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت: هلال‌احمر پلی است بین همه توانمندان جهت رفع نیاز نیازمندان و در این راستا طرح‌های مختلفی همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز اجرا خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز