ثبت رکورد «سفره مهربانی» کشور با ۶ هزار نفر در مراغه

سعید کنعانی ؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر آذربایجان شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اجرای طرح همای رحمت هلال احمر همزمان با سراسر کشور در آذربایجان شرقی، اظهارداشت: سفره مهربانی مراغه با ۶ هزار نفر رکورد طرح همای رحمت در کشور راشکست.
وی با اشاره به برگزاری طرح همای رحمت در شهرستان های آذربایجان شرقی، گفت: همزمان با سراسر کشور “طرح همای رحمت” سفره مهربانی در شهرستان‌های استان نیز با مشارکت و همکاری هلال احمر و دیگر نهادهای دولتی و مردمی اجرامی‌شود.
مدیرعامل هلال‌احمر آذربایجان شرقی با اشاره به رقابت شهرستان‌های استان در اجرای این طرح، گفت: شهرستان اهر تا سال گذشته و طی سال جاری با پخش ۱۶۰۰ بسته غذایی در شب‌های قدر رکوردار استان آذربایجان شرقی بود که امروز خوشبختانه شهرستان مراغه با توزیع ۶ هزار بسته غذایی در بین مردم این شهرستان با عنوان “سفره مهربانی “ رکورد کشوری را در این زمینه کسب کرد.
وی ادامه داد: طرح “سفره مهربانی” یکی از مهم‌ترین طرح‌هایی بود که در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور اجرایی می‌شد و در استان آذربایجان شرقی نیزپیش‌بینیمی‌شود۱۰ هزار بسته غذایی در ایام ماه مبارک رمضان توزیع خواهد شد.
کنعانی، ادامه داد: طرح سفره مهربانی با مشارکت جمعیت هلال احمر، فرمانداری،هیئت امنای مساجد، مردم خیر و نیروی انتظامی در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: هم چنین در شهرستان مراغه بیش از ۲ هزار بسته غذایی هریک به ارزش یک‌ میلیون ریال در بین نیازمندان در روزهای آینده توزیع خواهد شد.
کنعانی، اظهارکرد: طی سال گذشته جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی ۵ هزاربسته غذایی را در بین نیازمندان توزیع کرده بود که امسال این تعداد به ۱۰ هزار بسته غذایی و جیره خشک افزایش یافته است.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر آذربایجان شرقی گفت: هلال‌احمر پلی است بین همه توانمندان جهت رفع نیاز نیازمندان و در این راستا طرح‌های مختلفی همزمان با سراسر کشور در استان آذربایجان شرقی نیز اجرا خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از