روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۳/۰۸
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 339
  • 351
  • 1,279,872
ثبت مقالات تایید شده کنگره تاریخ معماری آذربایجان شرقی در ISC

دبیر اجرایی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی آذربایجان شرقی از ثبت مقالات تایید شده این کنگره در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) خبر داد.
احمد حمزه زاده به خبرنگاران گفت: طی نامه نگاری صورت گرفته با پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، مجوز نمایه سازی رتبه ISC برای مجموعه مقالات تایید شده در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی، از این پایگاه اخذ شده است.
وی افزود: مقالات مورد تائید داوران کمیته علمی کنگره در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ضمن چاپ، نمایه سازی ثبت و دارای رتبه ISC خواهد بود که طبق قوانین وزارت علوم تنها مقالات ارائه شده در کنفرانس ها و کنگره های نمایه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی است از اینرو این اقدام فرصت بی نظیری برای شرکت کنندگان در چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی آذربایجان شرقی به شمار می رود.
دبیر اجرایی چهارمین کنگره تاریخ معماری و شهرسازی آذربایجان شرقی در پایان خاطر نشان کرد: امتیازات پژوهشی مقالات پذیرش شده از سوی ISC از طرف دانشگاه ها و موسسات آموزشی و پژوهشی قابل احتساب خواهد بود.
گفتنی است پایگاه استنادی علوم جهان اسلام Islamic World Science Citation Center)) یا به اختصار ISC یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز