روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۷/۰۳
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 1
  • 15
  • 700
  • 1,331,955
ثبت نام ۲۱۳ رسانه برای حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات

همزمان با سومین روز انتشار فراخوان پیش ثبت نام بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، ۲۱۳ رسانه با مراجعه به سایت نمایشگاه ثبت نام کردند.
به گزارش از مرکز اطلاع رسانی بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات، به منظور برآورد تعداد متقاضیان و برنامه ریزی برای پیش بینی فضای مورد نیاز و گروه بندی موضوعی، تأمین امکانات نمایشگاهی، تدارکات و تهیه خطوط مخابراتی و اینترنتی مورد نیاز، مرحله پیش ثبت نام متقاضیان از چهارم شهریور آغاز شده و روند آن تا پایان روز جمعه ۱۰ شهریورماه ادامه دارد.
بنابر اعلام کمیته ثبت نام، در مجموع ۲۱۳ رسانه پیش ثبت نام حضور در نمایشگاه مطبوعات بیست و سوم را انجام دادند .که اسامی ۲۹ روزنامه، ۲۱ هفته نامه، ۳۵ ماهنامه، ۸ خبرگزاری و ۲۴ پایگاه خبری در میان این متقاضیان به چشم می خورد.
متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات تا دهم شهریور فرصت دارند با مراجعه به وبسایت نمایشگاه به نشانی pressexpo.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات نیمه اول آبان ماه ۹۶ در مصلای امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز