روزنامه کثیرالانتشار سراسری صبح ایران
به دو زبان ترکی و فارسی

۱۳۹۹/۰۹/۱۴
روزنامه ساقی آذربایجان
تبلیغات
آمار بازدید
  • 0
  • 361
  • 1,575
  • 1,392,797
جابجایی وزراء مشکلی را حل نمی کند

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت:روحانی باید از نیروهای جوان ، تازه نفس و پا به رکاب در کابینه دولت دوازدهم استفاده کند.
ابوالفضل شکوری درباره نحوه چینش کابینه دولت دوازدهم اظهار کرد: جابجایی وزراء خیلی مشکلی را حل نمی کند، بنابراین باید دنبال نیروهای تازه نفس باشیم. به طور مثال وزیری که در وزارت صنایع است را اگر به وزارت دیگری منسوب کنند مشکلی راحل نمی کند. وزرای دولت یازدهم که سن بالاتری دارند و خسته شده اند را می‌توان به عنوان مشاور به کار گرفت.باید از انتخاب‌های سفارشی اجتناب کرد و اصل را بر شایسته سالاری گذاشت . در انتخابات گذشته دیده ایم که برخی افراد با سفارش وارد لیست شده اند و در مقابل افراد شایسته به لیست راه نیافتند. از سویی افرادی باید وارد کابینه شوند که همسو با دولت و رئیس‌جمهور باشند. متاسفانه افرادی در دولت یازدهم با شعار اعتدال به کابینه راه یافتند اما هیچ همگرایی و همسویی با دولت و خواسته های مردم نداشتند. وزیری که با دولت همسو نباشد نمی تواند همکاری جدی و صادقانه ای داشته باشد.
این عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با اشاره به اینکه وزرایی که انتخاب می‌شوند باید از نظر مردم خوشنام بوده و سابقه خوش خدمتی داشته باشند خاطر نشان کرد: این وزرا نباید جزو اشراف باشند. متاسفانه اشرافی گری دامن‌گیر بخشهایی از اصولگرایان و اصلاح‌طلبان شده است. افرادی باید به عنوان وزیر برگزیده شوند که دنبال پر کردن جیب خودشان نباشند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
باخبر شدن از
سامانه پیامکی
اشتراک روزنامه

عزیزان علاقه مند به دریافت مرتب روزنامه ساقی آذربایجان از طریق پست می توانند با دفتر روزنامه تماس حاصل نموده و یا به سامانه پیام کوتاه روزنامه پیامک بفرستند.

اشتراک یکساله: 340 هزار تومان

اشتراک شش ماهه: 170 هزار تومان

ضمنا هزینه بسته بندی و ارسال از طریق پست بر عهده روزنامه می باشد.

درخواست اشتراک آنلاین

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید

اشتراک ایمیلی

نظرسنجی

وب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

نمایش نتایج

Loading ... Loading ...
آذربایجانین گوزه للیک لری
پیگیری وعده مسئولان
  • از مسئولین محترم استان که وعده های آنان در این ستون پیگیری گردیده خواهشمند است توضیحات خود را در خصوص علل عدم تحقق وعده های داده شده جهت اطلاع شهروندان محترم و تنویر افکار عمومی به دفتر روزنامه ساقی ارسال فرمایند.

تصویر روز